Sayıştay 6 Büro Memuru Alımı Başvuruları 10-19 Ağustos

Sayıştay 6 Büro Memuru Alımı Başvuruları 10-19 Ağustos

Sayıştay Başkanlığından güncel memur alımı ilanını İŞKUR kurum dışı iş ilanları üzerinden yayınladı. Sayıştay Başkanlığı 6 memur alımı için başvurular 10 ile 19 tarihler arasında yapılacaktır. Başvurular elektronik ortamda yapılacaktır.

Sayıştay Başkanlığı Hizmet Birimlerinde istihdam edilmek üzere 6 memur alımı ilanını yayınladı. Yayınlanmakta olan ilana göre Sayıştay Başkanlığı 6 Büro Memuru alımı için Önlisans mezunu olmuş ve adayların 2020 yılı KPSS P93 puan türünden 70 ve üstü puanı almış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

10-19 Ağustos 2022 tarihleri arasında kurum dışı 6 Büro memuru alımı yapılacaktır. Alınacak olan Memur adayları Sayıştay’da Büro Memuru olarak görevine başlayacaktır. Büro memuru olarak Sayıştay bünyesinde çalışmak isteyen adaylar 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olup P93 puanı 70 ve üstü olması gerekmektedir.

Büro Memuru Alımı Başvuru Şartları Nelerdir

Alımı yapılacak olan adayların Önlisans mezunu olması,

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Büro Yönetimi ile Yönetici Asistanlığı Sekreterlik Ofis Teknolojileri ve Yönetimi Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı Önlisans programlarının herhangi birinden adayların mezun olması gerekmektedir,

2020 Yılı KPSS P93 puan türünden en az 70 ve üstü alması,

Sayıştay Memur Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Büro memuru alımı için adayların 10 ile 19 tarihleri arasında saat 23.59.59 a kadar e devlet üzerinden Sayıştay bakanlığı kariyer kapısı kamu işe alımı ya da kariyer kapısı resmi web sayfası üzerinden elektronik ortamda iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Posta yolu mail ve şahsen yapılacak olan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.