Sakarya Üniversitesi İŞKUR İşçi ve Personel Alımı Yapıyor

Sakarya Üniversitesi İŞKUR İşçi ve Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanlara göre Sakarya üniversitesi personel alımı yapıyor. Kimler bu alımlara başvuru yapabileceği detayları haberimizin devamında…

İşçi alımı kapsamında yayımlanan İŞKUR ilanları göre Sakarya Üniversitesi rektörlüğü İdari ve Mali İşler daire Başkanlığı 3 personel alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Arşiv soruşturma sonucu olumlu olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir

 Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. en az ortaöğretim mezunu olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak (temizlik görevlisi için )en az lise mezunu olmak(ısıtma ve sıhhi tesisatçı alımı için)inşaat işçisi alımı için (en az ortaöğretim mezunu olmak) şartlarına sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

Nüfus cüzdanı, ikamet belgesi, askerlik durum belgesi, mezuniyet belgesi, Mezuniyet belgesi, Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bunmadığına dair belge. Kamu haklarından mahrum bulunmadığına dair belge, belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvuru şartlarını taşıyan ve gereken belgelere sahip başvuru yapmaya hak kazanan adaylar Başvurularını Temizlik görevlisi alımı için 00006239402, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı için 00006239463 ve İnşaat işçisi için 00006239640 iş ilan numaraları ile İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yapabileceklerdir.

Sakarya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartı aranmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.