Sakarya Üniversitesi 6890 TL Maaş İle Personel Alımı

Sakarya Üniversitesi 6890 TL Maaş İle Personel Alımı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğünden tarafından Resmi Gazete ’de yapılan açıklamada 5 sözleşmeli personel alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak adaylar için detaylar yazımızda yer alıyor.

Resmi Gazete ’de yapılan açıklamada 5 sözleşmeli personel alımı yapılacağı Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğünden tarafından belirtildi.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar sırasıyla 1 mühendis alımı, 1 tekniker alımı, 1 bilgi işlem personeli, ve son olarak 2 temizlik görevlisi olacak şekilde kadrolar dağılmıştır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için Sakarya uygulamalı bilimler üniversitesi Esentepe kampüsü t2 blok rektörlük binası personel daire başkanlığı Esentepe / Sakarya adresine istenilen belgelerin posta yolu ile iletilmesi ile yapılacaktır.

Başvurular online olarak da yapıla bilecek olup https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden başvurular yapıla bilecektir.

Başvurular 28 Aralık 2021 tarihi ile 11 Ocak 2021 tarihler arasında başvurular yapıla bilecektir.

Sırasıyla Personel Alımı Şartları

2020 yılı kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almış olmak, üniversitelerin  orman mühendisliği lisans mezun olmak, ağaçlandırma ve fidanlık faaliyetleri ile ilgili ruhsat belgesine sahip olma, en az 5 yıl iş deneyimine sahibi olmak şartları ile mühendis alımı yapılacaktır.

KPSS 2020 yılı kamu personeli seçme sınavından en az 60 puan almış olmak, yükseköğretim kurumlarının bilgisayar programcılığı ön lisans mezun olmak, php ve laravel fra network yazılım dilleri konusunda çalıştığını belgelendirmek alanında en az 3 yıl deneyimli olma şartı ile tekniker alınacaktır.

2020 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak yükseköğretim kurumlarının bilgisayar teknolojisi veya bilgisayar programcılığı ön lisans programlarından mezun olmak, kamera kurulumu ve rf cihazlar ile ilgili çalışmış olmak, alanında en az 5 deneyimli olduğunu belgelemek ve 30 yaşını geçmemiş olma şartı ile tekniker alımı yapılacaktır.

En az lise mezunu, KPSS en az 60 puan almış olma, temizlik görevlisi unvanında daimi olarak hizmet etmesine engel hali bulunmama ve 30 yaşını geçmemiş olma şartı ile temizlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.