Sakarya Üniversitesi 3 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı

Sakarya Üniversitesi 3 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı

Sakarya Üniversitesi 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Başvuruları elektronik ortamda Üniversite adına yapılacak. Kamu ilan ile personel alımı başvuru şartları neler olduğu bilgileri verildi.

Sakarya Üniversitesi 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı duyurusu!

Üniversite personel alımı kapsamında yayınlanan ilana göre başvuruları anlık olarak başlamıştır. Maaşları yüksek olarak ödenecek ilan olarak sunuldu.

Sakarya Üniversitesi Memur Alımı Başvuru Tarihleri

Başvurular 15 Nisan 2024 – 29 Nisan 2024 tarihleri arasında üniversitenin resmi sitesinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu”nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, 29 Nisan 2024 tarihi mesai bitimine kadar Sakarya Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı Esentepe Kampüsü/SAKARYA adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Üniversite tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve uygulamalı sınava katılacak adayların seçiminde, 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) alınan KPSSP3 puanı ile İngilizce dilinde Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi dil sınavından alınan puan veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavda alınan puan esas alınacaktır.

Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 (B) puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir) ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun (belge ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı sıfır olarak değerlendirilir) toplamı esas alınarak, genel ve özel şartları sağlayan adaylardan, sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlamak üzere sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday giriş sınavına alınacaktır. (Bu sıralamaya göre son sırada aynı puana sahip birden fazla adayın bulunması halinde, bu kişilerin tamamı sınava kabul edilir.)

Öğrenim durumları bilişim personeli alanında veya yazılım alanında bulunan Fakülte mezunları arasından yapılacak. Sakarya iş ilanları olarak açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.