Sağlık Bakanlığı Yeni 15 Devlet Personeli Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı Yeni 15 Devlet Personeli Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı 8 Kasım 2021 tarihinde yayınladığı yeni ilanda 15 devlet personeli alımı yapacağını duyurdu. Bakanlık kamu personeli alımı için başvuruları nasıl alacak? Sağlık Bakanlığı başvuru artları neler?

Sağlık Bakanlığı Devlet Personeli Alımı Duyurusu

Bakanlık 15 kamu personeli alımı yapmak için yeni ilana çıktı. Bakanlık ilanına nasıl ve nereden başvuru yapılacağı paylaşıldı.

Başvuruları Nasıl Yapılacak

Başvuru Şekli, Yeri ve Tarihi

Başvurular 8 Kasım 2021 ile 26 Kasım 2021tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Sağlık Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden gerçekleştirilecek olup duyuruda belirtilen süre içinde şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

saglik-bakanligi-personel-alimi.jpg

Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Detayları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Yukarıda belirtilen bölüm dışında dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, (Bu maddede belirtilen yükseköğretim mezunları aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 (iki) katı ödenecek pozisyonlar için başvuru yapabilirler.).

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.