RTE Üniversitesi 16 Güvenlik ve Personel Alımı KPSS 60-65-70 Puan

RTE Üniversitesi 16 Güvenlik ve Personel Alımı KPSS 60-65-70 Puan

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 16 güvenlik görevlisi alımı ve personel alımı yapıyor. En az KPSS 60-65-70 puanı olanların başvurusu alınacak. RTE üniversite personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 16 güvenlik görevlisi alımı ve personel alımı ilanına çıktı. Başvuru yapacakların en az KPSS 60-65-70 puanları bulunuyor olması istenmektedir. Kamu personeli alımı ve memur alımı için Türkiye genelinden başvuru alacak.

Başvuruları Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılacak?

Başvurular 30 Kasım 2021 ile 14 Aralık 2021 tarihleri arasında istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta ile Üniversite Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alımı: Ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. KPSS 65 puan gerekiyor.

Teknisyen alımı: Ortaöğretim kurumlarının makine teknolojisi alanının bilgisayarlı makine imalatı dalından ve makine ön lisans programından mezun olmak. KPSS 60 puan şartı var.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: Özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, güvenlik ve koruma ön lisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS 65 puan gereklidir.

Teknisyen alımı: Ortaöğretim kurumlarının elektrik-elektronik teknolojisi alanının görüntü ve ses sistemleri ile haberleşme sistemleri dallarının birinden mezun olmak. 70 KPSS puanı gerekmektedir.

Hemşire alımı: Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik-ebelik-sağlık memurluğu alanının hemşirelik dalı mezunu olmak. KPSS 70 puan istiyor.

Sağlık teknikeri alımı: Anestezi veya anestezi teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS 65 puan istiyor.

Sağlık teknikeri alımı: Radyoloji, tıbbi görüntüleme teknikleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak. KPSS 65 puanı bulunuyor olması gerekiyor.

Teknisyen alımı: Çay eksperliği veya çay tarımı ve işleme teknolojisi ön lisans programından mezun olmak. Erkek olmak ve KPSS 70 puan istenmektedir.

Her ünvanda ayrı yaş şartı bulunduğu üzere kılavuz üzerinden incelenmesi gerekiyor. Rize şehrinde Üniversite bulunuyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.