QNB Finansbank Personel Alımı (Online Başvuru Öğrenci Veya Yeni Mezun)

QNB Finansbank Personel Alımı (Online Başvuru Öğrenci Veya Yeni Mezun)

Öğrenci olan veya yeni mezun olup, banka memuru olarak hemen atanmak isteyenlere QNB Finansbank müjdeyi verdi. Online başvuru alacağını belirleyen banka öğrenci veya yeni mezun kişiler arasından personel alımı yapacağını belirledi. İşte memur alımı.

Öğrenci olup iş arayanlar veya yeni mezun olup atanmak isteyenler için QNB Finansbank iş imkanı sağlıyor. QNB Finansbank personel alımı için online başvurularını kabul edeceğini belirtti. Gerekli şartların ve istenilen niteliklere sahip olan herkesin başvuru yapabileceği ilan edilmiştir.

QNB Finansbank Alımları Hangi Unvanlara Yapılacak

Yeni mezun olanlar için; Çağrı merkezi personeli alımı, yönetim stajyeri, müfettiş yardımcısı alımı, şube satış ve operasyon kadrolarına atamalar yapılacaktır.

Öğrenci olanlar için alınacak kadrolar; stajyer alımı, banka eleman alım ve finans up personeli alımı yapılacaktır.

Personel Alımı Şartları Neler

Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar en az ön lisans, lisans öğrencisi olan veya mezunu olan, müşteri odaklı çalışan, ekip çalışmalarına yatkın olan, diksiyonu düzgün olan, vardiyalı sistemde çalışabilecek, 28 yaşını geçmemiş olan, erkek adayların askerliğini tamamlaması ve son olarak daha önce banka bünyesinde iş ilanlarına başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş olan kişiler arasından memur alımı yapılacaktır.

Banka Memuru Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuruda bulunacak memur adayları için başvurular yalnızca online olarak Finansbank üzerinden yapılacaktır. Aşağıda yer alan başvuru ekranı linki üzerinden giriş yapan adaylar kendisine uygun gördüğü iş ilanını seçip başvuru tarihi geçmeden başvurularını yapabileceklerdir.
Farklı yollar ile yapılacak herhangi bir başvuru kabul edilmeyecektir. Yapıldığı takdirde kurum tarafından reddedilecektir.

Başvuru ekranı

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.