Polisevi KPSS’siz Personel Alımı Muğla İş İlanları

Polisevi KPSS’siz Personel Alımı Muğla İş İlanları

Polisevi KPSS’SİZ personel alımı iş ilanları yayınlandı. Muğla iş ilanları kapsamında yayınlanan ilana başvuruları elektronik ortamda yapılacak. En az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. 16 Şubat 2024 tarihidir.

Polisevi KPSS’siz Personel alımı ilanı!

Aşçı alımı, temizlik personeli alımı ve servis görevlisi alımı yapılmaktadır. Muğla iş ilanları olarak erişime sunuldu. İŞKUR iş ilanları numaraları verildi. Başvuruları 16 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar devam edecek.

Aşçı Alımı alanında aşçılık eğitimi almış olmak ya da MEB onaylı aşçılık sertifikasına sahip olmak. Daha önceden mesleki deneyimi olanlar mülakatta tercih nedeni sayılacaktır. MEB Onaylı Hijyen Eğitim Belgesi tercih nedeni sayılacaktır. En az ilköğretim mezunu 55 üst yaşla 00008081566 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Servis elemanı alımı en az ilkokul mezunu olması ile birlikte en fazla 45 üst yaşını geçmemiş olmaması gerekmektedir. 00008081708 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Temizlik Görevlisi Alımı en az ilkokul mezunu ve üst yaş olarak 55 açıklandı. 00008081734 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Daha önceden mesleki deneyimi olanlar mülakatta tercih nedeni sayılacaktır.

Meb Onaylı Hijyen Eğitim Belgesi tercih nedeni sayılacaktır.

Eğitim durumu belgesi (diploma, mezuniyet belgesi, vs.)

Adli Sicil Kayıt Belgesi sunulacaktır.

Aile hekiminden alınmış raporu ile sağlık problemi olmadığına dair belge sunulacaktır.

Müdürlük tarafından yapılacak sözlü ve uygulamalı mülakatta başarılı olmak.

24 saat hizmet verildiğinden çalışma saatleri idaremizce vardiya esasına göre belirlenecektir.

İstenilen evraklar asılları ile birlikte 23/02/2024 tarihi saat 16:00'ya kadar Marmaris Polisevi'ne teslim edilerek evrak kontrolü ve teslimi yapılacak olup eksik evrakı bulunan adaylar noter çekilişine alınmayacaktır.

Noter Çekilişi 26/02/2024 günü saat: 11:00'de Polisevi Şube Müdürlüğü giriş kat bekleme salonunda yapılacak, http://www.mugla.pol.tr adresinde mülakata girmeye hak kazananların listesi ile mülakat yeri ve tarihi yayınlanacak olup, ayrıca yazılı veya sözlü tebligat yapılmayacaktır.

Evrakları tam olan başvuru sayısının talep edilen sayının 4 katını aşmaması durumunda 27/02/2024 tarihinde saat 13:00'te, Polisevi Şube Müdürlüğümüz hizmet binasında bulunan toplantı salonunda kurumumuzca oluşturulan komisyon tarafından sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır.

Mülakatı kazanan adayların, işe alınma aşamasında Muğla İl Emniyet Müdürlüğünce yapılacak Güvenlik arşiv soruşturmasında engel teşkil edici, sakıncalı durumunun bulunmaması şartı aranacaktır.

Ayrıca alınacak tüm personeller devlet memuru olmayıp belirsiz süreli işçi statüsünde çalıştırılacaktır.

Konaklama ve yemek hizmeti sağlanacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.