Polis Akademisi 2 İlanda Kamu Personeli Alımı

Polis Akademisi 2 İlanda Kamu Personeli Alımı

Polis Akademisi Başkanlığı yayınladığı yeni 2 ilanda kamu personeli alımı yapılacak. Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğüne yapılacak. Başvuruları 19 Mart 2021 tarihinde sona erecek.

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI DUYURU

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğüne 2 kişi kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylar 19 Mart 2021 sonuna kadar işlem yapabilecek.

Akademide açık bulunan ve aşağıda birim ve unvanı belirtilen kadroya Anayasanın 132’nci maddesi, 4652 sayılı Polis Yüksek Öğretim Kanunu’nun 25/b maddesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 33’üncü maddesi, 2914 sayılı Polis Akademisi Öğretim Elemanlığına Atama ve Yükseltme Kriterleri ile Polis Akademisi Başkanlığı Akademi Yönetim Kurulunun 04.02.2021 tarihli ve 2021/03 sayılı kararı doğrultusunda naklen veya açıktan atama ile Araştırma Görevlisi ve Profesör unvanında (2) eleman alınacaktır.

polis-akademisi-personel-alimi-1.jpg

MÜRACAAT ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI:

Tek bir ünvana başvuru yapılacak.

Müracaatlar; bu ilanın Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinde 19 Mart 2021 tarihleri arasında alınacaktır.) içerisinde mesai saatleri arasında, POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI, İNSAN KAYNAKLARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ, Gölbaşı/ANKARA adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

Başvurularda kuruma ulaşma tarihi işlem tarihi olarak ele alınacak. Görevli personelin başvurusunda 1 nüshası kişiye geri verilecek.

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR:

Güvenlik soruşturması olumlu olmak,

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması,

Sağlık raporu istenecektir.

Uluslararası araştırma görevlisi alımı için öğrenim durumu şartları; Uluslararası İlişkiler alanında lisans, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yapmış olmak, Uluslararası İlişkiler alanında İngilizce doktora yapıyor olmak.

Sosyoloji profesör alımı için öğrenim durumları; kendi alanında ihtisas yapmış olanların başvurusu kabul edilecek.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.