Personel Alımı! İzmir Evlendirme Memuru ve VHKİ Alımı

Personel Alımı! İzmir Evlendirme Memuru ve VHKİ Alımı

Personel alımı yapılacağı başvuru süreleriyle beraber İzmir Karaburun Belediyesi tarafından açıklandı. Alımlar veri hazırlama kontrol işletmeni ve evlendirme memuru olarak yapılacak.

Personel alımı evlendirme memuru ve VHKİ olarak yapılacak.

İzmir Karaburun Belediyesi memur alımı yapılacağı kurum tarafından açıklandı. Kadın ve erkek adayları nasıl yapacağı ilan edildi.

Hangi Memur Alımı Yapılacak?

İzmir Karaburun Belediyesi memur alımları için adaylar “Evlendirme Memuru G.İ.H” ve “V.H.K.İ” kategorilerinde başvuru yapabilecekler. Evlendirme memuru olacak adayların Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme bölümlerinden mezuniyeti gerekiyor. V.H.K.İ. için de aynı bölümlerden mezun olma şartı aranmaktadır. Ayrıca MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası ya da okuldan bu alanda ders gördüğünü belgeleyen bir evrak gerekmektedir.

Karaburun Belediyesi Memur Alımı Sınav Zamanı

Karaburun Belediyesi memur alımı için sözlü sınavlar hizmet binasında gerçekleştirilecek. 25 Ağustos sabah 09.00 saatinden itibaren gerekli başvuru şartlarını yerine getiren adaylar sınava girebilecek.

• Belgelerle beraber 16 Ağustos 2021 tarihinden 18 Ağustos’a kadar başvuruların tamamlanmış olması gerekmektedir. Mesai saatleri içerisinde yapılan müracaatların şahsen veya mail adresi üzerinden, ayrıca iadeli posta ile gerçekleşmesi mümkündür.

• Maille başvuru yapacaklar [email protected] adresine yapması gerekiyor.

• İadeli taahhütlü posta yoluyla ve şahsen yapılacak başvurular: Merkez Mah. Başkomutan Atatürk Cad. No:4 Karaburun-İzmir’e gönderilmelidir.

Personel Alımı Genel Şartları Neler?

Memur kadrosu için belediyeye yapılacak alımlarda genel şartlardan bazıları şunlardır:

• Türkiye Cumhuriyeti kimlik sahibi olmak.

• Kasıtlı suçlardan dolayı bir ve daha fazla süre hüküm giymemiş olmak.

• Affa uğramış olsa da devlet güvenliğine ve anayasaya karşı suçlarda yer almamak, belirtilen diğer suç maddelerinden ceza almamış olmak.

• Kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak.

• Memur alımları yapılacak kadro için erkek adayların askerlikle alakasının olmaması.

• Görevi engelleyen bir ruhsal sorun ya da fiziksel engel bulunmaması, başvuru için gereken diğer koşulları yerine getirmek gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum