Personel Alımı İş İlanları! Kastamonu Üniversitesi 9 Personel Alacak

Personel Alımı İş İlanları! Kastamonu Üniversitesi 9 Personel Alacak

Kastamonu Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Kastamonu Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 60 puan ve 9 personel alımı yapıyor. Başvuru detaylarının yer aldığı şartları haberimizde yer verdik.

Kastamonu Üniversitesi kadrolarına 9 personel alımı yapıyor. Kastamonu Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS’den en az 60 puan ile genel sekreterlik birimine büro personeli alımı istihdamı yaparak kadrolarını güçlendirecek.

Üniversite Personel Alımı İçin İstenilen Nitelikler

Önlisans programlardan İnsan Kaynakları Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yöneticisi Asistanlığı, Adalet veya Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, İşletme Yönetimi, Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Gıda Kalite ve Sağlık Kontrol, Gıda Kalitesi ve Sağlık Kontrolü, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği, Fermantasyon, Fermantasyon Teknikerliği, Fermente Ürünler programlarından mezun olmak.

Lisans mezunu adayların ise İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden mezun olmaları gerekiyor. KPSS puan şartı ise en az 60 olarak açıklandı.

Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olmak.

Büro Personeli Alımı İş İlanları Başvuru Şekli ve Tarihleri

Kastamonu Üniversitesi büro personeli alımı iş ilanları başvuru yapacak adaylar 03 Şubat 2023 ile 17 Şubat 2023 tarihleri arasında başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı adresine başvuru yapabilecekler. Üniversite yayınladığı ilanda başvuruları şahsen alacak. Posta yolu veya diğer yollar ile yapanların başvuruları kabul edilmeyeceği bildirildi.

Başvuru kılavuzu

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.