Orduevi En Az Lise Mezunu Yeni İŞKUR Personel Alımı

Orduevi En Az Lise Mezunu Yeni İŞKUR Personel Alımı

2022 Orduevi en az lise mezun personeller arasından kamu personelleri alıyor. İŞKUR üzerinden yapılan ilan ayrıntıları ile başvurular ne zaman yapılacak? Kimler başvuru yapacaklar?

İŞKUR iş ilanları ile güncel personel alımı Orduevi bünyesine yapılıyor.

Orduevi iş ilanı açıklaması ile alınacak kamu personelleri kuruma daimi işçi statüsünde alınacak ve 2 ay deneme süresine tabi tutulacaklar. Mesleklere göre personel adaylarında iş deneyim şartı bulunmaktadır.

Orduevi Kamu Personeli Alımı Kadroları ve Şartları

Yapılan iş ilan açıklaması ile orduevi bünyesine 00006543337 ilan numarası ile 2 kişi Garson, 00006543374 ilan numarası ile 1 kişi Muhasebeci alımı olarak alınacaklar.

Çanakkale Personel Alımı Gelibolu Orduevi Garson

Çanakkale Gelibolu orduevi bünyesine alınacak yukarıda iş ilan numarası yazan alım için adayların en az lise mezunu olmaları, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, tercihen Gelibolu ikametli, adayların meslekte en az 2 yıl tecrübeli olmaları şartları bulunmaktadır.

Başvurmak isteyen adayların 00006543337 İŞKUR iş ilan numarası ile 04 Şubat 2022 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

Gelibolu Orduevi Müdürlüğü Muhasebeci Personel Alımı

Gelibolu orduevi müdürlüğü bünyesine alınacak personel alımı adaylarının lisans Maliye, Muhasebe, Muhasebe Finansal Yönetim, Muhasebe ve finansal yönetim, muhasebe ve denetim, muhasebe ve finansman, muhasebe ve maliye, iktisat, işletme bölüm mezunu olması, adayların KPSS P3 puanı en az 60 olması genel şartları bulunmaktadır.

Şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen adayların 00006543374 iş ilanı ile başvurularını İŞKUR hizmet merkezi ve resmi internet adresi üzerinden 04 Şubat 2022 tarihine kadar yapmaları gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.