OMÜ 500 Kamu Personeli Alımı Başvurularda Sona Gelindi

OMÜ 500 Kamu Personeli Alımı Başvurularda Sona Gelindi

500 kamu personeli alımının yapılacağı ilanda başvuru süresinde sona gelindi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi bünyesine farklı mesleklerden alınacak toplamda 500 kamu personeli alımı ilanında son günlere gelindi. İşte detaylar..

OMÜ 500 Kamu Personeli Alımı Başvurularda Sona Gelindi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi OMÜ, Resmi Gazete üzerinden duyurulan bir ilanla Büro Personeli, Hemşire, Destek, Güvenlik ve Teknisyen pozisyonlarında toplamda 500 kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştu. OMÜ bünyesine alınacak 500 kamu personeli için geçtiğimiz hafta başlayan başvuru sürecinde sona gelindi.

Adaylar mülakata alınmayacak

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi, kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrası kapsamında sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alımlarda "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar" dikkate alınacak ve adayların 2022 KPSS (B) grubu puanları kullanılacak. Lisans mezunları için (Eczacı kadrosu hariç) KPSSP3 puanı, ön lisans mezunları için KPSSP93 puanı ve ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacak.

omu-500-kamu-personeli-alimi-basvurularda-sona-gelindi.jpg

Sözlü sınav yapılmayacak

Adaylarda aranan genel şartlar şunlardır: Kurumlara devlet memuru olarak atanmak için gereken tüm şartları sağlamak, görev yapmaya engel olabilecek bir sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilgili herhangi bir sıkıntının olmaması, KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak, başvurulan pozisyonun gerektirdiği öğrenim düzeyinden mezun olmak ve belirtilen nitelikleri taşımak.

Hangi pozisyonlar alım olacak?

500 kamu personeli alımı çerçevesinde Büro Personeli, Çocuk Gelişimcisi, Destek Personeli, Diğer Sağlık Personeli, Diyetisyen, Hemşire, Güvenlik Görevlisi, Tekniker, Teknisyen ve Sağlık Teknikeri pozisyonlarına başvurular kabul edilecektir.

Başvurular sona gelindi

16 Mayıs tarihinde başlayan OMÜ 500 kamu personeli alımı başvurularında sona gelindi. Adaylar e-Devlet Kapısı üzerinden "Ondokuz Mayıs Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım" hizmeti veya "Kariyer Kapısı" internet sitesi (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) kullanarak 30 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlayabilecekler.

üniversite personel alımı, üniversite memur alımı, son dakika işçi alımı, Trabzon iş ilanları.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.