Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 21 Devlet Personeli Alımı

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 21 Devlet Personeli Alımı

Öğretmenevi İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu Umut Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda işçi ve memur alımı yapacağını duyurdu. Devlet personeli alımı için başvuru kılavuzu yayınlandı.

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Umut Öğretmenevi bünyesinde istihdam edilmek üzere birçok farklı ünvan’da personel alımı yapıyor. İlana göre temizlik görevlisi resepsiyon görevlisi gıda teknolojisi teknikeri aşçı aşçı yardımcısı unvanlarında 21 personel alımı yapıyor.

Başvuru yapacak adayların Umut Öğretmenevi ve aso Müdürlüğünde haftalık 45 saat vardiyalı şekilde görevde bulunacağı belirtilmiştir.

İşkur Öğretmenevi Personel Alımı Başvuru Özel Şartları:

Temizlik görevlisi alımı için adayların temizlik görevlisi meslek kadında tecrübeli olmak hijyen belgesi olmak Mut ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Resepsiyon görevlisi alımı için resepsiyon bölümü de mezun olmak ve en az 120 saatlik resepsiyon kurs bitirme belgesi olmak bilgisayar ofis programlarını kullanabiliyor olmak ilçesi sınırları içerisinde en az 1 yıl ikamet ediyor olmak.

Gıda teknolojisi teknikeri alımı için Gıda Teknoloji Bölümü veya gıda mühendisliği bölümü mezunu olmak hijyen belgesi olmak belirtilince ikamet ediyor olmak.

Aşçı alımı için adayların aşçılık bölümü mezun olmak veya aşçılık belgesine sahip olması gerekmektedir.
Aşçı yardımcısı alımı için adayların aşçı yardımcılığı belgesine sahip olması gerekmektedir.

Öğretmenevi İşkur Personel Alımı Başvuru Şekli Ve Tarihi:

İşçi alımı için başvurular 29 Ağustos 2022 tarihinde sona ermiş olup başvuruların Umut Öğretmenevi ve ASO Doğancı Mahallesi Lise Caddesi No 29 adresinde şahsen gidilip yapılacağı belirtilmiştir.

Alımlar Şanlıurfa iline yapılmaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.