Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Personel Alımı

Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Personel Alımı

Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü personel alımı yapıyor. Öğretmen evi personel alımı ilanlarını hangi adaylar nasıl başvuru yapacağı detayları ile İŞKUR numaralarını sunduk.

Öğretmenevi Personel Alımı İlanları

Personel alımı kapsamında yayımlanan İŞKUR ilanlarına göre Çalışma ve İl Müdürlüğü Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Müdürlüğüne 3 kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre 1 temizlik görevlisi 1 resepsiyon görevlisi ve 1 garson alımı ile beraber toplam 3 personel alımı yapıyor.

Başvuru Özel Şartları;

Resepsiyon görevlisi alımı için hijyen belgesi, hijyen eğitimi yönetmeliğinde belirtilen bulaşıcı hastalıkların bulunmadığına dair belde, daha önce otelcilik hizmetlerinde en az 2 yıl çalıştığına dair beyan, adli sicil kaydı bulunmaması gerekiyor.

Temel bilgisayar sertifikası, diksiyon eğitimi sertifikası, konaklama ve seyahat hizmetleri belgesi, garson alımı için turizm mesleki ve teknik anadolu lisesi veya turizm ve otelcilik meslek yüksek okulu "yiyecek içecek hazırlama" bölümünden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru Şartları;

Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir, Karaman il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartlarına sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Karaman İş İlanları Başvuru Şekli ve Tarihi

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden garson alımı için 00006290589, resepsiyon görevlisi için 0000629049 ve temizlik görevlisi için 00006290347 iş ilan numaraları üzerinden yapılacaktır. Başvurular 24 Eylül 2021 tarihinde sona erecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.