Öğretmen Evi Lise Mezun Kamu Personeli Alımı

Öğretmen Evi Lise Mezun Kamu Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden öğretmen evi bünyesine yeni kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR iş ilan numarası ve başvuruların nasıl yapılacağı haberimizde yer alıyor.

Bandırma Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü İŞKUR e-Şube sayfası üzerinden alım yapacağını ilan etti. Paylaşılan ilanda bünyesine 1 adet garson personeli alımı yapılacak.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvurular İŞKUR resmi sayfası üzerinden T.C kimlik numarası ve e-Devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra 00006336320 iş ilan numarasını arattıktan sonra çıkan ilana online olarak başvuru yaparak başvurular tamamlanacaktır.
Başvurular belirtilen dışında yapılmayacaktır. Ön başvuruları onaylanan adaylar aşağıda yer alan istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir.
Başvurular bu ilan İŞKUR sayfası üzerinden yayınlandığı tarih itibari ile 4 gün içerisinde sona erecektir. Belirtilen mesai saatleri içerisinde başvurular yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

ilanda belirtilen özel şartları taşıdığına ilişkin belgeler, mezuniyet belgesi, sgk dan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösteren belge, adli sicil kaydı, nüfus cüzdanı kartı fotokopisi, üç adet vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, öncelik hakkına sahip olanların öncelik durumunu gösteren belgelere sahip olmak gerekmektedir.

Özel Şartlar Nelerdir

En az 18 yaşını tamamlamış olmak gerekiyor. Adayların en az lise ve dengi okullardan gerekli bölümden mezun olması gerekmektedir.

Öğenim Şartı

Başvuruda bulunacak adayların bu ilana başvuru yapa bilmesi için gerekli olan öğrenim şartı olarak liselerin turizm otelcilik veya servis bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Genel Şartlar

Adayların en fazla 30 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir. Başvuruda gerekli olan belgelere sahip olmak gerekmektedir.

Bu ilana başvuru yapacaklar için bu ilanda Balıkesir Bandırma ilçesi sınırları içerisinde ikamet etmek gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum