Nükleer Düzenleme Kurumu 27 Kamu Memur Alımı Resmî Gazete

Nükleer Düzenleme Kurumu 27 Kamu Memur Alımı Resmî Gazete

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK), Resmî Gazete aracılığıyla yayımlamış olduğu ilana göre 27 kamu memur alımı yapacağını açıkladı. 8 farklı grupta yapılacak olan alım için, adayların başvuru yapabilmesi için KPSS sınavına katılmış olmaları gerekmektedir...

Kamu Memur Alımı İş İlanları

Nükleer Düzenleme Kurumu (NDK), kendi bünyesinden istihdam etmek üzere 27 kamu memur alımı yapacağını açıkladı. 24 Eylül 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olan ilana göre 81 şehirden müracaatlar kabul edilecektir. KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olan sıralama ile sınava katılacak olan kişiler belirlenecek ve mülakat sınav sonucuna göre işe alımlar yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Devlet Personeli Alımı Kadroları

1 Çevre Mühendisi, 2 Endüstri Mühendisliği, 6 Fizik, 6 Fizik Mühendisliği, 1 Kimya Mühendisliği, 7 Nükleer Enerji Mühendisliği, 2 Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu ve son olarak ise 2 Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler mezunlarından alım yapılacaktır.

KPSS Puan Şartı

ÖSYM tarafından 2022 veya 2023 yıllarından birinde yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Adayların P – 1, P – 30, P – 32, P – 35, P – 36 veya P – 37 puan türlerine göre kılavuzda belirtilen unvanlara göre farklılık göstermekle birlikte 70 veya 80 taban puan almış olmanız istenmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Nükleer Düzenleme Kurumu tarafın yayımlanmış olan ilana başvurular 25 Eylül 2023 tarihinde başlayacaktır. Adaylar şartları sağlaması halinde 9 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurularınızı “Nükleer Düzenleme Kurumu - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi aracılığıyla çevrim içi olarak tamamlamanız gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.