Namık Kemal Üniversite Hastanesi 12 Hemşire Alımı

Namık Kemal Üniversite Hastanesi 12 Hemşire Alımı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından yapılan duyuruda sözleşmeli 12 Hemşire alımı yapacaktır. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan ilanına göre Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi hastanesi personel alımı yapıyor.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversite Hastanesi 12 Hemşire Alımı Duyuru

Üniversite kendi bünyesinde bulunan üniversite hastanesinde daimi olarak çalıştırmak üzere 12 personel alımı yapacak.

Üniversite tarafın alımı yapılacak olan adayların kendi bünyesinde bulunan Üniversite Hastanesinde sözleşmeli 12 hemşire alımı yapacaktır. Alım yapılacak olan Hemşire adayların KPSS p3puanı ile başvurusu en yüksek olan hemşire adayları Üniversite Hastanesi bünyesinde işe alınacaktır.

İstenilen Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ikamet etmesi. Herhangi bir Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Kasten işlenmiş veya herhangi bir suça karışmamış olması. Askerliğini tamamlamış olması. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Özel Şartları

2020 KPSS sınavına girmiş olması. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması şartı ile alımı yapılacaktır.

Kurum içinde çalıştığı sisteme ve Vardiyalı çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekiyor. Güvenlik Soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

Hastane Tarafından Başvuruda İstenilen Belgeler

İlan başvuru formu. Kamu Personeli Seçme Seçilme sınav sonuç belgesi. Biyometrik fotoğraf. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Okulu bitirdiğine dair diploma ve mezuniyet belgesi gerekiyor. KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi.

ÖNEMLİ BİLGİ= Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin web adresinde ilan edilecek olan online başvuru sistemine ait bağlantıdaki Başvuru Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak, istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda gönderilecektir.

Üniversite Hastanesi Başvuru Şekli Ve Tarihi

Müracaatlar, ilanın Resmî Gazete’ de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai bitimine kadar) Üniversite web adresinden çevrimiçi başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlan Yayım Tarihi 23.05.2022. Başvuru Başlangıç Tarihi 23.05.2022. Son Başvuru Tarihi 06.06.2022. Sonuç İlan Tarihi 21.06.2022.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.