Munzur Üniversitesi 25 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Munzur Üniversitesi 25 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Munzur Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olmadığım ilanı için farklı kadro pozisyonlarda atamaların yapılacağı belirtildi. Güncel ilana ilişkin detaylar haberimizde verilmiştir.

Üniversite Personel Alımı İş İlanı

Munzur Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunlarından 25 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS 50 taban puan ile yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personeller yalnızca KPSS puan sıralamasına göre belirleneceği açıklandı. Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizler için haberimizde sunduk.

Alım Yapılacak Kadrolar ve Eğitim Şartları Açıklandı

Lisans Mezunu; 2 can kurtaran ve 1 büro personeli alımı yapılacaktır.

Önlisans Mezunu; 2 tekniker ve 4 büro personeli alımı yapılacaktır.

Lise Mezunu ise; 5 temizlik görevlisi, 3 aşçı ve 1 bakım onarım havuz operatörü alımı yapılacaktır.

KPSS Şartı Nedir?

Üniversite Rektörlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış müracaat kılavuzu incelendiğinde, sözleşmeli personel alım ilanına müracaat etmek isteyen adayların 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olması gerekmektedir. Lise mezunları için P - 94 önlisans mezunları için P – 93 ve lisans mezunları için ise P - 3 puan türünde puana sahip olmanız istenmektedir. Lise ve önlisans mezunları için 50 taban puan şartı aranırken, lisans mezunları için alım yapılacak kadrolara 60 taban puan şartı arandığı kurum tarafından açıklanmıştır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Tunceli iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilan için başvurular 6 Kasım 2023 tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanmıştır. Adaylar için son başvuru tarihi ise 22 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.
Başvurular kurumun resmi internet adresine yalnızca şahsen yapılacaktır. Online veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular, kurum tarafından değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır. Başvuru adresi: Munzur Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Aktuluk Yerleşkesi Merkez/TUNCELİ

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.