Muğla Büyükşehir Belediyesi 125 Kamu İşçi Alımı İlanı

Muğla Büyükşehir Belediyesi 125 Kamu İşçi Alımı İlanı

Muğla Büyükşehir Belediyesi 25 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirileceği belirtildi. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımı ilanı için KPSS şartı yoktur.

Belediye Yeni İş İlanları

Muğla Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 125 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. Daimi kadroda yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personeller 90 gün deneme süresine tabi tutulacaktır.

Deneme süresinde istenilen başarıyı sağlayan adayların işe alım süreci gerçekleşecektir. Başvuru şartlarını taşıyanlardan uygun görülenler, sözlü ve uygulamalı sınav için çağrılacaktır.

Sözlü ve uygulamalı sınav da kurum tarafından istenilen başarıyı sağlayan adaylar işe alınacaktır. Kamupersonelialim.com editör ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Belediye İşçi Alımı Kontenjan Listesi

6 temizlik kadrosunda beden işçisi, 6 beden işçisi, 3 temizlik personeli, 1 beden işçisi, 6 temizlik işçisi, 52 genel beden işçisi, 15 genel kadın beden işçisi, 8 genel işçi ve 28 genel beden işçisi kadrolarına alım yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şartları ve Koşulları

Kurum tarafından yayımlanan kılavuzu incelendiğinde, kamu haklarından mahrum bırakılmayan ve güvenlik soruşturulması ile tespit edilecek herhangi bir suçu bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır. Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

İlan başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış Türk uyruklu vatandaşlardan alım yapılacaktır. Tercihen B sınıfı ehliyete sahip olmanız istenmektedir. 40 yaşından büyük olmayan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre Muğla ilinde ikamet ediyor olmanız işlenmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Muğla işi ilanları kategorisinde belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan bu ilan için başvurular 20 Kasım 2023 tarih itibari ile başlayacaktır. Son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Şartları sağlayan adaylar başvurularını mesai saatleri içerisinde Belediye İnsan Kaynaklarına şahsen yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.