MSÜ 10 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı (Bilişim Personeli)

MSÜ 10 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı (Bilişim Personeli)

Milli Savunma Üniversitesi kamu personeli alımı yapacak. Son yayınlanan kamu personeli alımı ilanında MSÜ bünyesine 10 bilişim personeli alımı yapılacağı duyuruldu. MSÜ başvurusu nasıl yapılacak.

MSÜ Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

Kamuya personel alımları kapsamında ilan yayınlandı. Milli Savunma Bakanlığı kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Milli Savunma Bakanlığının Üniversitesinin paylaşmış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 10 bilişim personeli alımı gerçekleştirileceği kurum tarafından duyuruldu.

Alımı yapılacak unvanların 10 sözleşmeli nitelikte bilişim personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuruda bulunacaklar için alımı yapılacak unvan niteliğinden dolayı çalışmaya hak kazanan kişiler için ortalama 9 Bin 500 TL maaş verileceği belirtildi.

Alımı yapılacak unvanların 1 adet ağ güvenliği uzmanı, 1 son kullanıcı güvenlik sistemleri uzmanı, 2 adet ağ uzmanı, 1 adet veri merkezi altyapı yönetim uzmanı, 1 adet sunucu sistemleri uzmanı, 1 adet iş geliştirme analisti ve test uzmanı, 2 adet .net yazılım geliştirme uzmanı ve son olarak 2 adet veri tabanı uzmanı alımları yapılacak.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Adaylar başvuru tarihi olarak başvurular 20 Eylül 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatların 11 Ekim 2021 tarihinde belirtilen şekilde mesai saatleri içerisinde yapılacağı belirtildi.

Başvurular belirtilen tarihler arasında şahsen yapılacak olup başvuru adresi olarak ise Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/ANKARA adresine şahsen başvuru yapmayacak adaylar için başvurular posta yolu ile de yapıla bilecektir.

Alımlarda KPSS Puan Şartı Var Mı?

Başvuru yapacak adaylar için bu ilanda hem KPSS hem de YDS puan şartının arandığı açıklandı. KPSS puan şartı olarak adaylarda en az KPSS P93 puan grubu türünden en az 70 puan almış olmak gerekiyor. Yabancı Dil Sınav puan şartı olarak Türkiye geneli yüzde 30’ luk dilime girmiş olmak gerekmektedir. Adaylar için belirtilen puan şartlarına sahip adaylar bu ilana başvurularını yapabilecektir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.