MKE 25 Bin TL Maaşla Personel ve İşçi Alımı Başladı

MKE 25 Bin TL Maaşla Personel ve İşçi Alımı Başladı

Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE) Anonim Şirketi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere ortalama 25 Bin TL maaşla personel ve işçi alımı yapacaktır. KPSS şartsız yapılacak olan bu alımlar için müracaatlarınızı online olarak gerçekleştirebileceksiniz.

MKE 25 Bin TL Maaşla Personel ve İşçi Alımı İlan Duyurusu

Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE) Anonim Şirketi artan iş gücü ve hizmet kalitesini artırmak için personel alımı ve işçi alımı yapıyor.

Kurum tarafından personel alımına ilişkin açıklama yapıldı:

“Ülkemizin ve savunma sanayinin öncü kuruluşu olan Makine ve Kimya Endüstrisi Anonim Şirketimize bağlı iş yerlerindeki iş gücü ihtiyacını karşılamak amacıyla dinamik organizasyonumuza değer katacak, yenilikçi, öğrenmeye açık ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşlarımızla sektördeki öncülüğümüze devam etmek için aylık Ücretli (Beyaz Yaka) ve Saat Ücretli (Mavi Yaka) Çalışan Aday Havuzu” oluşturulacaktır.

mke-25-bin-tl-maasla-personel-ve-isci-alimi-basladi.jpg

Aylık Ücretli (Beyaz Yaka) ve Saat Ücretli (Mavi Yaka) Çalışan Aday Havuzu” ilanları iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yayımlanmıştır. 01 - 11 Haziran 2023 tarihleri arasında; Saat ücretli (mavi yaka) iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların iskur.gov.tr web sitesi aracılığıyla, aylık ücretli (beyaz yaka) iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların ise iskur.gov.tr web sitelerinden sadece biri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir." açıklamaların da bulundu!

Personel Alımı Müracaatlarında İstenilen Şartlar Nelerdir?

Alımlar Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölüm mezunlarından yapılacaktır.

M.S. Office programlarını etkin olarak kullanabilen ve yurt içi veya yurt dışı seyahat engellerinin bulunmaması gerekmektedir.

Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Ankara, Kırıkkale ve Çankırı şehirlerin de yapılacak olan alımlar için müracaatlar 01/06/2023 tarihinde başlayacak olup, 11/06/2023 tarihi saat 17:00’a kadar https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden online olarak gerçekleşecektir.

kamu personeli alımı, personel alımı, işçi alımı, güncel kamu ilan.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.