Mevlana Kalkınma Ajansı 10 bin TL Maaşla Uzman Personeli Alımı

Mevlana Kalkınma Ajansı 10 bin TL Maaşla Uzman Personeli Alımı

Mevlana Kalkınma Ajansı; Konya ve Karaman ilinde faaliyet göstermektedir. Mevlana Kalkınma Ajansı başvuru tarihleri belli oldu. Ajans 10 bin TL maaşla uzman personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları nedir? Hangi unvanda alım yapılacak?

Mevlana Kalkınma ajansı personel alımı tarihleri belli oldu. Mevlana Kalkınma Ajansı başvuru kılavuzunu Resmi Gazete de yayımladı. Resmi Gazete iş ilanları üzerinden yayınlanan kılavuza göre uzman personel alımı yapılacaktır. İşe alınacak uzman personel 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edilecektir.

Mevlana Kalkınma Ajansı Uzman Personel Alımı Başvuru Şartları

Ajans sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvurularını kabul edecektir. Farklı uyruklu adaylar başvuru yapamayacaktır.

KPSS 2021 veya 2022 sınav puanlarıyla başvurular kabul edilecektir. Başvuru yaparken sınav puanı geçerliliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. KPSS P4 P5 P6 ve P7 puan türleri puanları bu ilan için dikkate alınacaktır.

Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla yargılanan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.
Askerlik görevini tamamlamamış olan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. (Erkek memur adayları için geçerlidir!)

MS Office Programlarını ve özellikle Excel programını iyi düzeyde kullanabilir olmak gereklidir.

B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak aynı zamanda da aktif olarak araç kullanabilmek önemlidir. Başvuru esnasın da istenecektir.

Personel Alımı Başvuru Belgeleri

Kalkınma Ajansı tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen personel adayları başvuru sırasında “ özgeçmiş ve fotoğraf, diploma veya mezuniyet belgesi (yurt dışı mezuniyeti kabul edilecektir), YDS ve KPSS sınav sonuç belgesi” teslim etmeleri gerekmektedir.

Memur Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına başvuru da bulunmak isteyen adaylar için online başvuru ekranı 19 Aralık 2022 tarihin de aktif hale gelecektir. Elektronik başvuru sistemi 30 Aralık 2022 tarihi saat 23.59’da ise pasif hale gelecektir. Adaylar başvurularını en geç 30 Aralık 2022 belirtilen saate kadar online olarak yapabileceklerdir. Belirtilen süre zarfın da yapılmayan başvurular geçersiz sayıldığı gibi başvuru da yapılamayacaktır. Başvurular Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.

Sadece elektronik ortam da alınacak olan başvurular; şahsen, posta, e-posta veya farklı başvuru yollarıyla yapılan başvurular kamu dairesi tarafından kabul edilmeyecektir.

Memur Alımı Sınav Duyurusu!

Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre KPSS 2021 veya 2022 yılları için geçerli olmak üzere p4, p5, p6 ve p7 puan türlerinde en az 80 puan almış olmak ve YDS İngilizce sınavında en az 70 puan almış olmak gereklidir. Hukuk fakültesi mezunu adaylar başvuru yapacaklardır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum