Mersin Büyükşehir Belediyesi 7 Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi 7 Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 20 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 7 sözleşmeli personel alımı yapılacağını açıkladı. KPSS’li ve KPSS’siz olmak üzere yapılacak olan alım için tam zamanlı istihdamı sağlanacağı açıklandı.

Üniversite Personel Alımı İş İlanı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Rektörlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda yeni sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Resmî Gazete aracılığıyla yayınlanmış olan bu ilana işe alınacak olan personeller, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında istihdam edileceği ve sözleşmeli bilişim personeli olarak işe alınacağı açıklandı. Şartları sağlayan adaylardan başvuruların 81 şehirden kabul edileceği bilgisi de paylaşıldı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunuldu.

Üniversite Memur Alımı Kontenjan ve Unvanları

1 Kişi Kıdemli Web Yazılım Uzmanı,

1 Kişi Web Yazılım Uzmanı,

1 Kişi Bilgi Güvenliği Uzmanı,

1 Kişi Mobil Yazılım Uzmanı,

1 Kişi Ağ Uzmanı,

1 Kişi Sistem Yöneticisi,

1 Kişi Veritabanı Yönetim Uzmanı alımı yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Koşulları

İlana başvuru yapacak olan dairelerin Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması gerekmektedir. Lisans düzeyinde yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

Mersin iş ilanları kategorisinde Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 20 Ekim 2023 tarihi itibari ile kabul edileceği açıklanmıştır. Adaylar başvurularını 3 Kasım 2023 tarihinde mesai bitimine kadar Üniversitenin resmi internet sitesi aracılığı ile çevrim içi olarak tamamlamaları gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

İşe Alım Süreci

Kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan müracaat kılavuzuna göre, adaylar başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından 20 Kasım 2023 tarihinde yazılı sınava ve yine aynı tarihte sözde sınava gireceklerdir. Söz konusu sınavlar Bilgi İşlem Daire Başkanlığı binasında gerçekleşecektir. Sınav sonuçları ise 22 Kasım 2023 tarihinde üniversitenin resmi internet sitesi aracılığı ile ilan edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.