Mersin Büyükşehir Belediye 22 Büro Memuru ve İşçi Alımı 16-17 Eylül

Mersin Büyükşehir Belediye 22 Büro Memuru ve İşçi Alımı 16-17 Eylül

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafınca yayımlanan personel alımı ilanlarına göre bünyesine büro personeli ve işçi alımı yapılıyor. En az ortaöğretim mezunları bu ilana başvuru yapabilecek.

Kamu personeli alımları kapsamında kurumlarca İŞKUR üzerinden ilanlar paylaşılmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Mersin Büyükşehir Belediye 1 greyder operatörü, 1 beden işçisi, 9 büro memuru alımı, 1 gassal ve 10 şoför alımı olmak üzere toplamda 22 kamu personeli alımı yapıyor.

Özel ve Genel Tüm Şartları

Başvuruda aranan şartlar olarak en az yaş şartı 18 yaşını doldurmuş olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikten muaf bulunmaması gerekmektedir.

En az ortaokul mezunu olmak, en az 3 yıl deneyimli olmak, grayder operatörü belgesine sahip olmak, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydura bilen, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı veya yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak, 6 aydan fazla hapis cezası almamış olmak şartları aranıyor. Güler yüzlü iletişim ve temsili yeteneği güçlü olmak Şartlarına sahip adaylar başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler;

Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi gerekli istenilen ehliyet belgesi, mezuniyet belgesi, sağlık raporu, askerlik durum belgesi, adli sicil belgesi, ikamet belgesi, detaylı fotoğraflı ve imzalı özgeçmiş. Belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

buro-memuru-alimi-belediye-ilani.jpg

Başvuru Adresi ve Tarihleri

Başvuruda gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını istenildiği gibi taşıyan adaylar başvurularını www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresinden online olarak elektronik ortamda yapabileceklerdir. Başvuruda gerekli olan belgelere sahip ve başvuru aranan şartlarını taşıyan adaylar başvurular 16 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 17 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.