Merkez Bankası yeni personel alımı başvuru başladı

Merkez Bankası yeni personel alımı başvuru başladı

Kamuya yeni personel alımları İŞKUR üzerinden yayınlanmaya devam ediyor. Bu defa Merkez Bankası tarafından yapılan iş ilanı ile personeller alınacak. Başvurular nasıl yapılacak? Başvurular ne zaman bitiyor?

Merkez Bankası tarafından İŞKUR kurum dışı teşebbüs olarak firma bünyesine yeni personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu iş ilanı ile Merkez Bankası dinlenme tesisi bünyesine 4 garson alımı yapılacak. Alınacak personellerin iki yıl meslek deneyimi olması gerekmekte. Başvurular başlamış olup 04 Temmuz son başvuru tarihidir.

Dinlenme Tesisi Personel Alımı Görüşme Mülakat Yeri Ve Zamanı

Dinlenme Tesisi personel alımı görüşmelerinin yapılacağı tarih 05 Temmuz 2021 tarihinde sabah 09.00 olarak açıklandı. İşe alınan adayların çalışma koşulları 06 Temmuz 2021 ve 31.10.2021 tarihleri arasını kapsıyor. Sabah 08.30 ve 17.30 saatleri arasında çalışmalar sürdürülecek.

Dinlenme Tesisi Personel Alımı Başvuru Koşulları Neler?

Merkez Bankası AŞ Naim Talu Eğitim Seminer ve Dinlenme Tesisi engelli alım ilanı için istenen genel koşullar belirlendi. Buna göre adayların tercihen Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi veya Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olmaları gerekiyor. İkici okul türünden mezun olanların Yiyecek içecek Bölümü’nde öğrenim tamamlaması şartı bulunmaktadır.

Başvuru yapacak olan engelli adayların Türkiye İşçi Kurumu bünyesinde engelli işçi kaydının da olması gerekmektedir. İŞKUR engelli işçi kaydı bulunmayan adayların başvuruları kurum tarafından kabul edilmemektedir.

Önceden kayıt yaptırmamış olan kişilerin İŞKUR https://www.iskur.gov.tr/isveren/engelli-istihdami/ sayfasını incelemesi önerilmektedir. Birçok işlem internet şubesinden yapılabilmektedir.

Garson Alımlarında Engellilik Derecesi Hakkında Nereden Bilgi Alınır?

Engelli garson alımı için yapılacak başvurularda adaylar, İzmir Menderes ilçesinde ikamet ediyor olmalıdır. Başvuru yapılacak olan mail adresi ise [email protected] olarak aktarılmıştır.

Engelli adayların garsonluk görevini yerine getirirken yeterli derecede akışı sağlaması gerekmektedir. Görüşmeler öncesinde engellilik derecesi hakkında bilgi öğrenebilirsiniz. Kurumla başvuru öncesi daha fazla detay için görüşme yapabilirsiniz. İlan incelemeniz için haberimizde.

merkez-bankasi.jpg

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.