Merkez Bankası 2021 yılı en az ilkokul mezun 170 personel alıyor

Merkez Bankası 2021 yılı en az ilkokul mezun 170 personel alıyor

İŞKUR ile kamu teşebbüsleri yeni personeller alım ilanı ile Merkez Bankası en az ilkokul mezun 170 personel alımı yapıyor. Yapılacak kamu alımı başvuru şartları neler? Merkez Bankası personel alım başvuruları çabuk bitiyor.

İŞKUR ile kamu personel alım ilanları ile Merkez Bankası işletmesi olan ve İzmir ilinde faaliyet gösteren Naim Talu Eğitim Seminer ve Dinlenme sitesinde çalıştırılmak üzere yeni 170 personel alınacak.

Merkez Bankası dinlenme sitelerine kantin görevlisi(Engelli) 2 kişi, Garson(engelli) 3 kişi, Garson 50 kişi, Kat hizmetlerine 15 kişi, Çamaşırhane görevlisi 6 kişi, Animatör 5 kişi, Bulaşıkçı 14 kişi, DJ 1 kişi, Kat sorumlusu 1 kişi, Elektrik Teknisyeni 3 kişi, Sorumlu Garson 12 kişi, Marangoz 1 kişi, Komi 8 kişi, Mutfak Şefi 8 kişi, Diyetisyen 1 kişi, Cankurtaran 4 kişi, Resepsiyonist 7 kişi, Şoför 3 kişi, Valiz Taşımacı 2 kişi, Aşçı Yardımcısı 6 kişi, Aşçı 10 kişi, Bahçıvan 5 kişi, Temizlik Görevlisi 3 kişi olmak üzere toplam 170 personel alınacak.

Merkez Bankası 170 Personel Alımı Genel Bilgiler

Merkez bankası dinlenme sitesi ilanları içerisinde adayların ikamet zorunluluğu olması şartı yok bu da herkesin başvuru yapabileceğini gösteriyor. Alınacak personellerin 08 Haziran 2021 tarihinde işe başlayıp 31 Ekim 2021 tarihinde iş akitleri sonlanacak yani alınacak personeller geçici olarak çalıştırılacaklar. Belirtilen bütün ünvanlar için alım başvuruları 01 Haziran 2021 tarihinde bitiyor. Başvuracak personel adaylarının 1 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar ekte başvuru kılavuzu olarak yayınladığımız ilanlarda belirtilen irtibat kişileri ile görüşmeleri ve başvurularını yapmaları gerekmekte.

Merkez Bankası İşletmesi 50 Garson alımı

Merkez bankası 50 Garson alımı adaylarında meslekte 2 yıl tecrübe, lise otelcilik ve turizm meslek lisesi veya mesleki ve teknik Anadolu Lisesi yiyecek içecek bölüm mezunu olanlara öncelik verilecek.

Kat Hizmetleri Görevlisi 15 kişi personel alımı
Kat hizmetleri personeli olarak alınacak 15 kişi adaylarının 2 yıl tecrübeli olması, otel odası temizliği konusunda tecrübe aranmakta.

Çamaşırhane Görevlisi 6 Personel Alımı

Çamaşırhane Görevlisi olarak alınacak 6 kişi adayların endüstriyel çamaşır yıkama makinesi kullanabilme yeteneğine sahip olması, en az iki yıl meslek tecrübesi olması şartları bulunmakta.

Animatör Personel Alımı 5 Kişi Adayların

Animatör olarak alınacak 5 kişi adayların 2 yıl tecrübeli olması şartı bulunmaktadır.

Bulaşıkçı Alımı 15 Kişi Adaylar

Bulaşıkçı olarak alınacak personellerin en az 2 yıl tecrübeli olması, endüstriyel bulaşık yıkama makinesi kullanabilme yeteneğine sahip olması şartları bulunmakta.

DJ Personel Alımı 1 Kişi Adayların

DJ olarak alınacak 1 kişi personel adaylarının en az 2 yıl otel ve tatil köylerinde DJ mesleki tecrübesi olması,

Kat Sorumlusu 1 kişi Alımı

Kat sorumlusu olarak alınacak 1 kişi adaylarının 2 yıl tecrübeli olması, kat işleri takip etme becerisine sahip olması şartı bulunmakta.

Teknisyen 3 kişi alımı

Merkez Bankası Sosyal Tesisi bünyesine alınacak 3 Teknisyen personel alımında adayların mesleki ve teknik meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, Mekanik, Tesisat, İklimlendirme soğutma veya alt bölüm mezunu olmaları ve meslekte 2 yıl tecrübe sahibi olmaları şartı bulunmakta.

Garson 12 kişi Birim Sorumlusu Alımı

Birim sorumlusu olarak alınacak 12 kişi garson adaylarının 2 meslek tecrübesi olması, adayların Turizm Meslek Lisesi ve ya Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek içecek bölüm mezunu olanlar tercih sebebi olacak.

Marangoz 1 Personel Alımı

Adayların bu personel alımında meslek liseleri marangozluk bölüm mezunu olmaları ve 2 yıl meslek tecrübesi olması şartı bulunmakta.

Komi 8 Personel Alımı

Komi personel alım ilanı ile 8 kişi adaylarının yiyecek ve içecek sektöründe daha önce 2 yıl çalışmış olması şartı bulunmakta.

Mutfak Birim Şefi 8 kişi Personel Alımı

Mutfak Birim Şefi 8 personel alımı adaylarının 2 yıl tecrübesi olması,  aşçılık yada Turizm ve Otel İşletmeciliği MYO mezunu olmaları şartı bulunmakta.

Diyetisyen 1 Personel Alımı

Diyetisyen olarak alınacak 1 personel alımı adaylarının en az mesleğinde 2 yıl tecrübeli olması, lisans beslenme ve diyetetik mezunu olanlar başvuru yapabilecekler.

Cankurtaran İş İlanı ile 4 Personel Alımı

Cankurtaran olarak alınacak 4 kişi adayların lisans besyo mezunu olmaları ve gümüş kurtarma ehliyeti olması şartları bulunmakta.

Resepsiyonist İş İlanı 7 kişi Alımı

Resepsiyonist olarak alınacak 7 kişi adayların elektra otel programı kullanmayı bilmesi tercih edilecek, önlisans turizm otelcilik yada bilgisayar mezunu olmaları şartları bulunmaktadır.

Şoför 3 kişi Personel Alımı

Şoför 3 kişi personel alımında adayların 2 yıl meslek tecrübesi olması, alınacak personeller kamyon, tanker, midibüs, otomobil ve yolcu nakli vasıtalarını kullanabilme ehliyeti olması.

Valiz Taşıma Personeli 2kişi Alımı

Valiz taşıma personeli 2 kişi alımında adayların 2 yıl tecrübeli olması, sözlü iletişimi güçlü olması şartı bulunmaktadır.

Aşçı Yardımcısı İş İlanı 6 Kişi Alınacak

Aşçı Yardımcısı olarak alınacak personel adaylarının en az2 yıl tecrübesi olması, üniversite Aşçılık ya da Turizm Otel İşletmeciliği MYO mezunu olması.

Aşçı İş İlanı 10 Personel Alımı

Aşçı olarak alınacak 10 personel adaylarının en az 2 yıl tecrübeli olması, aşçı yardımcısı ilanı mezuniyet şartları burada da geçerli olacak.

Bahçıvan İş İlanı 5 Personel Alımı

Bahçıvan olarak alınacak 5 kişi adayların 2 yıl tecrübeli olması, çim motoru, çim biçme makinesi, ağaç kesme motoru kullanabilmesi şartı bulunmakta.

Çevre Temizlik Görevlisi 3 kişi Personel Alımı

Çevre Temizlik Görevlisi olarak 5 kişi alımında 1 deneyim şartı, bahçe bakımı konusunu bilme şartı bulunmakta.

Merkez Bankası 2 Kantinci(Engelli)  Personel Alımı

Kantinci olarak engelli personel alımında adayların en az 2 yıllık kasiyer tecrübesi olması, adayların İŞKUR bünyesinde engelli durumunda kayıtlı olması şartları bulunmakta.

3 Engelli Personel Garson Alımı

Engelli personel alımı 3kişi alımında adayların otelcilik ve turizm meslek lisesi veya mesleki ve teknik Anadolu Lisesi yiyecek içecek bölüm mezunu olması tercih sebebi olacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.