Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi En Az İlkokul Mezun Personel Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi En Az İlkokul Mezun Personel Alımı

İŞKUR üzerinden kamu kurumlarında istihdam etmek isteyenler için yeni bir fırsat Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından ilana sunuldu. Üniversite personel alımı en az ilkokul mezunu arasından nasıl yapacak.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı yapılacağı ilana çıktı. Başvuru yapacak adaylar için bay bayan 8 personel alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuruda bulunacak en az ilkokul mezunu olacaktır. Adaylar için alımı yapılacak unvan olarak 5 adet bayan 3 adet erkek beden işçisi alımı yapılacağı belirtildi.

Başvuruda Aranan Şartlar

Başvuru yapacak adaylar için en az ilkokul mezunu olma şartlarının arandığı belirtildi.

Adayların en az ön lisan mezunu olması ve 40 yaşında gün almamış olma şartlarının arandığı belirtildi. Çalışacak personellerin çalışmasında engel durumunun bulunmaması şartlarının arandığı belirtildi.

Başvuru Şekli Yeri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR web sayfası üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra iş yeri türünü kamu seçerek veya İŞKUR il veya ilçe şubelerinde ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapıla bileceği belirtildi.

Üniversite Başvuru tarihleri

Adaylar için başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlayacak olup ilan yayınlandıktan itibaren 5 gün içerisinde yani 8 Ağustos 2021 tarihinde sona ereceği kuru tarafından belirtildi.

Başvuru yapacak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası olarak 00006176937 başvuru numarası üzerinden online şekilde yapılacaktır. Üniversite Burdur şehrinde bulunuyor.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum