Marmara Üniversitesi 47 Büro Personeli Ve Güvenlik Görevlisi Alacak!

Marmara Üniversitesi 47 Büro Personeli Ve Güvenlik Görevlisi Alacak!

Marmara Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı! Güncel olarak yayımlanan iş ilanına göre istihdam edilmek üzere istenilen niteliklere sahip 47 büro personeli alımı ve güvenlik görevlisi alacak!

Marmara Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 4/B kapsamında güncel iş ilanları yayımlandı! İlan başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere 47 Büro Personeli alımı ve Güvenlik Görevlisi alacak! İlana müracaat edecek olan adayların alımında KPSS puanı esas alınacak.

Ayrıca başvuru kılavuzunda yer alan bilgilere göre istihdam edilmek üzere; 20 Büro Personeli alımı, 20 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Mühendis, 6 Tekniker olmak üzere 4 farklı unvandan 47 personel alacak.

niversite-muhendis-alimi.jpg

Büro Personeli Alımı Aranan Şartlar

Marmara Üniversitesi’nin yayımlamış olduğu ilana müracaat edecek adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak.

2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve KPSS-P3, P93 türlerinden puana sahip olmak.

Üniversitelerin en az 4 yıllık Lisans eğitimi veren; İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan Kaynakları, İstatistik, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı (Multimedya), İletişim ve Tasarım, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, Sosyoloji, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Donanımı ve Teknolojisi bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının 2 yıllık Önlisans programlarının; Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Elektrik, Elektronik, Elektrik - Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi, Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine, Termik Santral Makineleri herhangi birinden mezun olan adaylar tercih edilecek.

İlan son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak.

Boy uzunluğu erkeklerde 1.70 metre, kadınlarda 1.65 metre’den kısa olmamak.

Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi devam eden (silahlı/silahsız) özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

Vardiya usulü çalışma sistemine ve gece çalışmaya engel durumu olmamak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık adı altında maddi geliri olmamak.

Arşiv Araştırması ve Güvenlik Soruşturması neticesinde sonucu olumlu olan vatandaşlar atanabilecek.

Üniversite İş İlanları Müracaat Süreci ve Tarihleri

İstanbul ilinde yer alan Marmara Üniversitesi tarafından yayımlanan iş ilanına müracaat edecek olan adayların başvurularını 24 Kasım ile 8 Aralık 2022 tarihleri arasında üniversite resmi internet adresi üzerinden yapmaları gerekiyor. Posta ile yapılan başvurular kurum tarafından dikkate alınmayacak.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum