Marmara Üniversite KPSS’li KPSS’siz 3 Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversite KPSS’li KPSS’siz 3 Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS'li ve KPSS'siz olmak üzere 2 farklı kategori de gerçekleşecek olan alım ilanı için dolgun maaş ödemesi yapılacağı açıklandı. İlana ilişkin güncel detaylar haberimizde verilmiştir.

Üniversite Personel Alımı İş İlanları

Marmara Üniversitesi, 10 Kasım 2023 tarihli Resmî Gazete aracılığıyla yayımlamış olduğu ilana göre tam zamanlı istihdam edilmek üzere 3 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını açıkladı.
Üniversite Bilgi İşlem Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanı için başvuruların 81 şehirden kabul edileceği açıklandı. 3 farklı kadroda yapılacak olan alım ilanı ilişkin gerekli olan detayları kamu personeli.com yazar ekibi olarak sizler için haberimizin detaylarından.

Personel Alımı Kontenjan Detayları Nedir?

1 kişi kıdemli sistem uzmanı alımı,

1 kişi ağ uzmanı alımı,

1 kişi bilgi güvenliği uzmanı alımı yapılacaktır.

Başvuru Koşulları Nedir?

İlana başvuru yapmak isteyen adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği veya elektrik ve elektronik mühendisliği ile endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Yükseköğretim kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından birinden mezun olan adayların da başvuruları değerlendirilme aşamasına alınacaktır.

Adayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik hayatına sahip olması ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması gerekmektedir.

Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmayan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için kurum tarafından gerçekleştirilecek arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmanız istenmektedir.

Erkek ederler, maskeli görevini yerine getirmiş olması istenmektedir.

Güncel İş İlanları Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilan için başvurular 10 Kasım 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 24 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Şartları sağlayan adaylar için başvurular https://basvuru.marmara.edu.tr/personel adresi üzerinden online olarak alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.