Mardin Artuklu Üniversitesi 36 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

Mardin Artuklu Üniversitesi 36 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

Mardin Artuklu Üniversitesi tarafından kamu personeli alımı yapılacağı resmi gazete üzerinden ilan edilmiştir. Yayınlanan iş ilanına göre 36 personel alımı yapılacağı ve başvuruların başladığı duyurulmuştur.

26 Ocak 2022 tarihli resmi gazete iş ilanına göre üniversite bünyesinde çalışmak üzere işçi ve personellerin alınacağı belirtildi. Yayınlanan iş ilanına göre farklı farklı niteliklerde personel alınacaktır.

Alımı yapılacak unvanlar 8 büro görevlisi, 1 teknisyen, 2 mühendis, 1 mimar, 2 tekniker, 1 teknisyen, 8 temizlik görevlisi, 1 bakım personeli, 1 ısıtma görevlisi, 2 şoför, 1 bahçıvan ve 7 güvenlik görevlisi olacak şekilde kadrolara personel alınacaktır.

Üniversite Personel Alımı Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını üniversitenin web adresinde yer alan başvuru formunu indirip doldurduktan sonra çıktısını ve başvuruda gerekli olan belgelerin bir dosya olarak şahsen veya posta ile üniversitenin personel daire başkanlığına iletecek şekilde yapılacaktır.
Başvurular yukarıda belirtilenin dışında yapılacak kurum tarafından yapılan açıklamaya göre kabul edilmeyecektir.

Bu ilan resmi gazete yayınlanma tarihi yani 26 Ocak 2022 tarihinde yayınlanmış olup yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde gerçekleştirile bilecektir.

Memur Alımı Özel Başvuru Şartları

Temizlik görevlisi alımına başvuru yapacak adayların temizlik işlerinde görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık vb. engeli bulunmama, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya malüllük aylığı almıyor olan ve KPSS sınavından yeterli puana sahip olma şartı aranmaktadır.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların silahlı veya silahsız güvenlik görevlisi kartına sahip olma, hafta sonları dahi çalışmaya engeli bulunmama, erkek adayların en az 165 cm kadın adayların en az 160 cm boyunda olması, görevini devamlı yapmasına engeli olmama şartı ile alım yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.