MAPEG Mülakatsız Temizlik Personeli Alımı Başvuru Ekranı

MAPEG Mülakatsız Temizlik Personeli Alımı Başvuru Ekranı

Maden ve Petrol İşletmeleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak sureti ile temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu.

Temizlik Personeli Alımı İş İlanları

Maden ve Petrol İşletmeleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 temizlik personeli alımı yapacağını duyurdu. İşe alınacak olan personeller, açık kapalı alanların temizliği, dağıtım ve taşıma gibi hizmetlerde çalıştırılmak üzere istihdam edilecektir.

Mülakat şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan adaylar KPSS B grubu puan sıralamasına göre belirlenecektir. Bu nedenle 2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavına katılmış olmanız ve P - 94 puan türünde puana sahip olmanız gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunuldu.

Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Koşulları

Kurum tarafından açıklanmış olan ilana göre 4 / B sözleşme kapsamında işe alınacak olan personellerin görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre ihtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum göstermeniz istenmektedir. Aynı zamanda temizlik görevini yapmanıza engel olabilecek hastalık ve benzeri engelliler taşımıyor olmanız ve bulaşıcı hastalığının bulunmadığına dair sağlık kuruluşundan alacağınız rapor istenmektedir.

Kamu İşçisi Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İlana başvurular 23 Ekim 2023 tarih itibariyle başlayacak olup, son başvuru tarihi ise 27 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Şartları sağlayan erkek adaylar için başvurular e-Devlet üzerinde “Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” veya “Kariyer Kapısı” (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet adresinden çevrim içi olarak kabul edilecektir.

Personel Alımı İşe Alım Kariyer Süreci

Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından KPSS puan sıralamasına göre en yüksek puandan başlamak kaydı ile ilan edilen kadronun 10 katı kadar aday yedek olarak belirlenecektir. Puan sıralaması sonucunda puanların eşit olması halinde adayların diploma notu yüksek olan adaya, diploma notunun da yüksek olması halinde doğum tarihi önce olan adaya işe alım sürecinde öncelik verileceği açıklanmıştır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.