MAKÜ Üniversite Hastanesi 21 Kamu Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alım

MAKÜ Üniversite Hastanesi 21 Kamu Personeli ve Güvenlik Görevlisi Alım

Üniversite Hastanesi Tarafından kamu personeli alımı yapılacağı resmi gazete üzerinden ilan edildi. Yayınlanan MAKÜ kamu personeli alımı ilanında 21 kamu personeli alımı yapılacak. İşte detaylar haberimizde…

Üniversite Hastane kamuya personel alımları kapsamında ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan son kamu personeli alımı ilanına göre Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tarafından kamu personeli temin edileceği açıklandı. Sürekli işçi alımı için Türkiye genelinden başvuru kabul edilecek.

Kamu personeli alımları kapsamında resmi gazete çeşitli ilanlar sayfası üzerinden Üniversite Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda farklı farklı unvanlarda 21 adet personel alımlarının yapılacağı ilan edildi.

Başvuru yapacaklar için alımı yapılacak unvan 1 büro görevlisi, 1 muhasebe memuru, 1 süt ve ürünleri inceleme teknisyeni, 1 diş teknisyeni, 1 radyoloji teknisyeni, 12 temizlik personeli alımı, 7 güvenlik görevlisi olacak şekilde kadro dağılımı yapılmıştır.

Başvurular Nasıl Yapılacak

Başvuru yapacaklar için başvurular başvuruda istenilen belgelerin başvuru tarihleri arasında üniversitenin personel daire başkanlığına ulaşacak şekilde başvurular yapılacaktır.

Başvurular bu ilan resmi gazete yayınlandığı tarih yani bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 15 gün içerisinde 3 Aralık 2021 tarihine kadar yapıla bilecektir.

Personel Alım Şartları Nelerdir

Büro Görevlisi Alımı Şartları: Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olma ve KPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir.

Muhasebe Memuru Alımı Şartları: Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümlerinden herhangi birinden ön lisans mezunu olma ve KPSS sınavına girmiş olması gerekmektedir.

Teknisyen Alımı Şartları: Hangi branşta çalışmak istiyorsa başvuru kılavuzunda yer alan tabloda belirtilen bölümlerden mezun olma şartı aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları: Güvenlik ve Koruma önlisans programlarından mezun olma, süresi dolmamış güvenlik görevlisi belgesine sahip olma, KPSS en az 70 puan almış olma, 30 yaşını geçmemiş olan, Erkek adaylarda 170 cm bayanlarda 165 cm’den kısa olmama şartı aranmaktadır.

MAKÜ Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.