Kütahya Üniversitesi Araştırma Hastanesi 100 Sağlık Personeli Alımı! Lise Önlisans

Kütahya Üniversitesi Araştırma Hastanesi 100 Sağlık Personeli Alımı! Lise Önlisans

Kütahya Üniversitesi Araştırma Hastanesi 100 sağlık personeli alımı yapacaklarını duyurdu. Az önce Resmi Gazete üzerinden sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolardan en az lise olup önlisans mezunu adaylardan başvuru alınacak.

Araştırma Hastanesi sözleşmeli personel kapsamında farklı kadrolarda işçi, personel ve sağlık personeli alacak. 100 sözleşmeli personel alımı kadrolarına en az lise mezunu adaylar başvurularını yapabilecek. Kadrolar için istenilen şartlar haberimizde.

Araştırma Hastanesi Personel Alımı Kadroları

6 Sağlık Teknikeri; tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik, Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi, Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı mezunu olmak.

5 Büro Personeli Alımı; maliye, muhasebe, vergi uygulamaları ve işletme yönetimi, Matbaacılık, Matbaacılık ve Baskı Teknikleri , Tasarım ve Basım -Yayımcılık, Bilgisayar Destekli Yayıncılık, Masaüstü Yayıncılık, İnternet Gazeteciliği ve Yayıncılığı, Serigrafi, Basım ve Yayın Teknolojileri bölümlerinden mezun olmak.

3 Tekniker Alımı; Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği mezunu olmak.

5 Teknisyen Alımı; Bilişim Teknolojileri Alanı ve Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı - Endüstriyel Elektronik Dalından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı - Endüstriyel Kontrol Dallarından herhangi bir lise programlarından mezun olmak.

1 Şoför Alımı; lise mezunu ve D sınıfı ehliyete sahip olmak.

40 Destek Personeli; Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı, Tarım Alanı, Hayvan Yetiştiriciliği Alanı ve Dallarından veya Hayvan Yetiştiriciliği ve Sağlığı Alanı veya İnşaat Teknolojisi mezunu olmak.

40 Güvenlik Görevlisi Alımı; en az lise mezunu olmak ve ÖGG kimlik kartına sahip olmak.

Ayrıca genel şartlar olarak mesai saatleri dışında veya hafta sonları çalışmaya uygun olmak.

Adaylar sadece bir kadroya başvurularını sunacak.

Sağlık Personeli Alımı Başvuru Süreçleri

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi başvuruları 31 Ocak 2023 ile 15 Şubat 2023 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular sadece şahsen veya posta yolu ile yapılması gerekiyor. Başvuru adresi olarak ise Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Alipaşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 22 Merkez / Kütahya belirlendi.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.