KTÜ 15 Bin TL Maaşla Devlet Personeli Alımı Yapıyor

KTÜ 15 Bin TL Maaşla Devlet Personeli Alımı Yapıyor

Karadeniz Teknik Üniversitesi devlet personeli alımı yapıyor. Ortalama 15 bin TL Maaşla alım yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyenler için şartlar açıklanmıştır. Başvuru yapmak isteyenler için başvurular alınmaya başlanmıştır. İşte detaylar...

Üniversite Devlet Personeli Alımı İlanı

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 2 personel alımı yapıyor. İşe alınacak olan adaylar sözleşmeli personel alımı kadrosunda işe alınacaktır. Alımlar da KPSS puan şartı var mıdır? Kimler başvuru yapabileceklerdir? Başvuru şartları nedir? Detayları haberimizde verilmiştir. İşte detaylar...

Sözleşmeli Personel Alımı için Gerekli Olan Müracaat Şartları Nedir?

Üniversite personel alımı için başvuru kılavuzunda açıklanan kadrolar, yazılım ve gelişim uzmanı kadrosunda tam zamanlı bir personel ve mobil uygulama geliştirme uzmanı kadrosunda ise bir personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların lisans mezuniyet derecesinde bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden birinde eğitim almış olmaları gerekmektedir.

Ayrıca tavan ücret konusunda iki katını geçmeyecek olan adayların en az 3 yıl, diğer adayların ise en az 5 yıl mesleki tecrübeye sahip olması gerekmektedir.

devlet-personeli-alimi.jpg

İstenilen tecrübe şartı kamu veya özel sektördeki kurumlarda sağlanmış olmalıdır.

Başvuru yapmak isteyen erkek adayların askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmet görevlerini yerine getirmiş olması veya muaf olmuş olması gerekmektedir.

KPSS taban puanı şartı aranmamaktadır. Birlikte adayların 2022 yılı KPSS puanı ile başvuru değerlendirmeleri yapılacaktır. KPSS puanına sahip olmayan adayların ise taban puanı 70 olarak kabul edilecektir.

Kamusal haklarından yoksun olmayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapacaklardır. Ayrıca adayların sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir.

Devlet Personeli Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Kamu ilan üzerinden yayınlanmış olan bu ilana başvurular 27 Mart 2023 tarihinde başlamışlardır. Adaylara başvuruları 10 Nisan 2023 tarihine Aç tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular ilgili üniversitenin online resmi sitesi üzerinden elektronik olarak gerçekleştirilecek olup, şahsen veya farklı bir türde başvurular alınmayacaktır. Başvuru yapmış olan adaylardan başvuru şartlarını sağlayanlar arasından sözlü sınava göre alımlar yapılacaktır. Sözlü sınav tarihi ilerleyen günlerde üniversite tarafından açıklanacaktır.

Üniversite Personel Alımı

Sözleşmeli Personel Alımı

Bilişim Personeli Alımı

Trabzon İş İlanları

Güncel Resmi Gazete İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.