Kreş Anaokulu Kamu Personel Alımı Başvurusu 6 Eylül

Kreş Anaokulu Kamu Personel Alımı Başvurusu 6 Eylül

Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İstanbul Beylikdüzü belediyesi anaokulu personeli alımı yapıyor. Başvuruda bulunacaklar için 1 adet kamu personeli alımı yapılacak. Detaylar haberimizin devamında…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı kapsamında yayımlanan iş ilanlarına göre Beylikdüzü belediyesi emekli olmamış olmak şartı ile 1 anaokulu müdürü alımı yapıyor.

Başvuru Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, emekli olmamış olmak, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, 45 yaşını doldurmamış olmak, esnek ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

Üniversitelerim Çocuk gelişimi ve eğitimi, okul öncesi öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak, çağdaş eğitim teknolojilerini etkin kullanabiliyor olmak, okul öncesi eğitim konusunda vizyon sahibi ekip yönetim becerilerine sahip olma şartı aranıyor.

En az B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanıyor olmak, iletişimi kuvvetli öğrenci ve velilerle iletişimine dikkat eden insan ilişkileri ve temsil yeteneği yüksek olmak.

En az 15 yıl deneyimli olmak şartlarını taşıyan adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Gereken Belgeler

Nüfus cüzdanı, sicil kaydı, görevini yapmasına engel bir durumu bulunmadığına dair beyanı, mezuniyet belgesi(çocuk gelişimi ve eğitimi, okul öncesi öğretmenliği bölümlerinden), son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, ikamet belgeleri istenilmektedir.

En az 15 yıl deneyimli olduğuna dair beyanı sürücü belgesi, belgelerine sahip adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Tarihi ve Şekli

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını başvuru kılavuzu üzerinde belirtilen mail adresinden e posta girişi yapıldıktan sonra özgeçmiş doldurularak yapılacaktır.

stanbul-anaokulu-kamu-personel-alimi-basvurusu-6-eylul.jpg

Gereken belgelere sahip ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 26 Ağustos 2021- 6 Eylül 2021 tarihleri arasından yapabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum