KPSS’siz Mersin Polisevi 18-40 Yaş İle Personel Alımı

KPSS’siz Mersin Polisevi 18-40 Yaş İle Personel Alımı

KPSS’siz Mersin Polisevi Müdürlüğü 18 ile 40 yaş arasında personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR tarafından başvuruları başlayan ilanda başvuru koşulları neler olduğu detayları yazımızda…

Mersin Polisevi KPSS’siz personel alımı yapıyor. 18 ile 40 yaş arasında bulunan adaylar başvuru yapabilecek. Bu alım İş Kurumu tarafından ilan edildiği üzere başvuru yeri aynı adrestir.

Adaylar başvurularını verilen ilan numarası ile elektronik olarak internetten yapacak. Farklı yöntemle yapılacak başvuru kabul edilmeyecek.

Aşçı alımı 5 kişi için başvuru şartları; adaylar en az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olması gerekiyor. Türkiye İş Kurumu üzerinden verilen 00006072722 ilan numarası kullanılarak başvuru yapılabilir.

Adayların MEB onaylı aşçı belgesine sahip olması gerekir. Personelin çalışma saatleri talebi veren kurumca vardiya esasına göre belirlenir.

Personel ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilir.

Alınacak personele asgari ücret ödenecektir. Deneme süresi 2 ay olup, deneme süresinde başarısız olanların iş sözleşmesi fesh edilecektir.

Kura 18 Haziran 2021 Tarihinde Mersin Polisevi Şube Müdürlüğünde Noter tarafından kura çekimi yapılacaktır, kura sonuçları 22 Haziran 2021 Tarihinde Mersin Emniyet Müdürlüğü İnternet adresinde yayınlanacaktır ve 25 Haziran 2021 tarihinde aynı adreste mülakat yapılacaktır.

Daha önce en az 6 ay aşçı olarak çalışmış olmak (SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirilmesi gerekli). Mersin şehrinde ikameti olanların başvurusu alınacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.