KOSGEB 8 KPSS’li KPSS’siz Sözleşmeli Personel Alımı

KOSGEB 8 KPSS’li KPSS’siz Sözleşmeli Personel Alımı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS’li ve KPSS’siz olmak şartı ile 8 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. İlana ilişkin detaylar ve başvuru tarihleri...

Sözleşmeli Personel Alımı İlan Duyurusu

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), 18 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 8 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan personeller Başkanlık tarafından yapılacak olan sözlü sınav sonucu başarı sırasına göre belirlenecek olup, sözleşmeli bilişim personeli kadrosunda istihdam sağlanacağı açıklanmıştır. İkamet şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için 81 şehirden şartları sağlayan adaylardan başvuruları kabul edileceği bilgisi paylaşılmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları sunuldu.

Personel Alımı Başvuru Kriterleri

Kurum tarafından yayınlanmış olan kılavuza göre müracaat etmek isteyen adayların lisans düzeyinde yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olması gerekmektedir.

Aynı zamanda fen edebiyat, eğitim ve öğretim bilim fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olan adaylar da müracaatlar kabul edilecektir.

Mesleki anlamda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıl, diğerleri için ise en az 5 yıl tecrübeye sahip olmanız istenmektedir.

Güncel programlama dillerinden en az 2 tanesini bilmeniz ve belgelendirmeniz gerekmektedir.

Temsil kabiliyeti yüksek olan ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek takım çalışmasına yatkınlık gösteren kişilerden alım gerçekleşecektir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Detayı

Söz konusu kurum tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular 18 Ekim 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar için son başvuru tarihinin 17 Ekim 2023 olduğu açıklanmıştır başvurularınızı e-Devlet üzerinde KOSGEB – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi aracılığıyla çevrim içi yapmanız gerekmektedir. Şahsen veya posta ile başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.