KOSGEB 7830 TL Maaş Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı

KOSGEB 7830 TL Maaş Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı

Küçük Ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Ve Destekleme İdaresi Başkanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor. Son başvuru tarihi 25 Mart 2022 olduğu belirtildi. Başvuru detayları haberimizde.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı personel alımı yapıyor. İlana göre alımı yapılacak personellerin sözleşmeli olacağı belirtildi.

İlana göre Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı 4 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor.

KOSGEB Memur Alımı Başvuruları

Başvurular 28 Şubat 2022 tarihinde başlamış olup 25 Mart 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

Microsoft Enterprise ürünlerinde en az 3 yıl deneyim sahibi olmak.

Team Foundation Server (TFS), Git, Subversion(SVN) gibi konfigürasyon/değişiklik kod yönetim sistemlerinden en az biri hakkında tecrübe sahibi olmak.

NET, C# ve ASP .NET Web Form, ASP .NET Core, WCF, Entity Framework, MVC konusunda en az 1(bir) yazılım projesi geliştirmiş olmak ve bunu belgeleyebilmek.

Angular, React, Vue, SPA vb. konularında tecrübe sahibi olmak.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak askerlikten muaf olmak veya ilişiği bulunmamak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.