Kişisel Verileri Koruma Kurumu 2 Farklı Grupta 5 Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu 2 Farklı Grupta 5 Sözleşmeli Devlet Memuru Alımı

Kişisel Verileri Koruma Kurumu, Resmi Gazete de yayınladığı ilana göre 5 farklı grupta 5 sözleşmeli devlet personeli alımı için ilan verdi. İşe alınacak olan adaylar kurum tarafından yapılacak olan yazılı-sözlü sınav sonuçlarına göre işe alınacaktır.

Kurum İlanı

Kişisel Verileri Korumu Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya, 1. grup olarak; 1 kıdemli sistem uzmanı, 1 kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, 2. grup olarak; 1 ağ uzmanı, 1 yazılım geliştirme uzmanı ve 1 veri tabanı uzmanı alımı yapacak. Kişisel Verileri Korumu Kurumu, devlet memur alımı unvanında bilişim personeli alımı yapacaktır.

Kamu Personel Alımı Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Devlet düzenine karşı suç işlememiş olmak. Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak. Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak veya askerlik ile ilişiğinin olmaması. Görevini yerine getirmesine dair sağlık problemi olmaması gerekmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak. Sağlık açısından görevini yapmasına engel herhangi bir sorunu bulunmamak.

Birinci Grup Özel Başvuru Şartları

En az 5 yıl deneyim sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. Red Team/Blue Team ve Olay Müdahalesi çalışmaları kapsamında kullanılabilecek geliştirmeleri (Java, C#, JavaScript, Powershell, Bash, Python vb.) yapabilecek seviyede yazılım bilgisine sahip olmak. PowerShell scripting konusunda bilgi sahibi olmak.

İkinci Grup Özel Başvuru Şartları

En az 3 yıllık deneyim sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. Altyapı donanımları hakkında tecrübe sahibi olmak. CCNA (Cisco Certified Network Associate), CCT sertifikalarına sahip olmak.

kisiselveriler1.jpg

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Başvuru Tarihi

Kişisel Verileri Korumu Kurumu bünyesinde yayınlanan ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 11 Kasım 2022- 25 Kasım 2022 tarihleri arasında elektronik olarak yapacaklardır. Adaylar başvurularını Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden yapacaklardır. Başvurular sadece Kariyer Kapısı üzerinden alınacak olup farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.