Kırıkkale Sulakyurt Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Kırıkkale Sulakyurt Belediyesi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Sulakyurt belediyesi İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 ilköğretim mezunu beden işçisi alımı yapacağını ilan etti. Başvuru şekli ve detaylar haberimizin içeriğinde.

Kırıkkale Sulakyurt Belediye Başkanlığı en az ilkokul mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre beden işçisi alınacak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvuru tarihleri içerisinde İŞKUR’a giriş yaptıktan sona iş ilan numarasını aratarak online biçimde Alo 170 hattı üzerinden veya il şube müdürlüklerine şahsen müracaatlar yapılacaktır.

İŞKUR sistemine e-Devlet kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra adaylar iş ilan numarası kısmına 00006372443 iş ilan numaralarını ekleyerek yukarıda belirtilen şekilde yapılacaktır.

belediye-isci-alimi.jpg

Başvuru yapacaklar için bu ilan resmi İŞKUR üzerinden yayınlandıktan sonra 5 gün içerisinde 2 Kasım 2021 e kadar belirtilen şekillerde yapıla bilecektir.

Başvuru Şartları

Adayların en az ilköğretim mezunu en fazla ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Türkiye cumhuriyeti olarak başvuru yapacak adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları 40 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamaları gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı ve yükızartıcı suçlardan ceza almamış olup, 6 aydan fazla ceza almamış olup, uzun süre hapis yatmamış olmak.

Adli sicil kaydı bulunmamak.

Erkek adayların askerlikten muaf bulunması, askerliğini yapmış olması, çağına gelmemiş olması veya ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Adayların daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıklatılmamış veya atılmamış olması gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.