Kayseri Üniversitesi 9 Büro Personeli Alımı Yapıyor Resmi Gazete İlanı

Kayseri Üniversitesi 9 Büro Personeli Alımı Yapıyor Resmi Gazete İlanı

Kayseri Üniversitesi Resmi Gazete üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre 9 büro personeli kadrosunda alım yapacaktır. Başvurular, Resmi Gazete yayın tarihi itibariyle başlamış olup şartlar ise açıklanmıştır. Başvuru şartları haberde!

Kayseri Üniversitesi büro personeli alımı ilanı duyurusu

Kayseri Üniversitesi, üniversitenin merkez kampüsü ve ilçede ki kampüslerde görevlendirilmek üzere 9 büro personeli alımı yapacağını duyurdu. 5 farklı nitelik kodunda yapılacak olan alımlar için her nitelik koluna farklı şartlar istendi. Adaylardan başvuru sırasında KPSS taban puan şartı aranmamaktadır. Birlikte KPSS puan sıralamasına göre alım yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların puanları, en yüksekten en düşüğe doğru sıralanacak ve alımları gerçekleştirilecektir.

Büro personeli alımı başvuru nitelikleri nedir?

4001 koduyla yapılacak olan 3 büro personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların herhangi bir lisans mezunu olmaları yeterlidir.

4065 nitelik koduyla başvuru yapacak olan adaylardan 2 personel alımı yapılacaktır. Adayların İngilizce öğretmenliği veya İngilizce bölümü lisans programlarından mezun olmuş olması gerekmektedir. Ayrıca adayların en az 2 yıl yurtdışında eğitim almış olması istenmektedir.

3003 nitelik koduyla başvuru yapacak olan adayların; Meslek yüksekokullarından adalet ön lisans bölümünden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Adayların hukuk büro hizmetleri alanında en az bir yıl mesleki tecrübe edinmiş olması gerekmektedir.

buro-personeli-alimi.jpg

3001 koduyla alımlar için ise Bölüm şartı aranmaksızın önlisans mezunu olmak, bu kadroya başvuru yapmak için yeterlidir. Adaylardan en az 5 yıl veri girişi alanında tecrübe istemekle birlikte bu tecrübeyi SGK hizmet döküm raporu ile Atlaması istenmektedir.

3239 nitelik koduyla ise 1 Büro personeli alımı yapılacaktır. Basın yayın biriminde görevlendirilecek olan personel alımları, grafik, grafik tasarımı, grafik grafik tasarımı, grafik ve reklamcılık önlisans mezunlarından yapılacaktır. Başvuru adaylarının mezun oldukları bölümde en az 2 yıl mesleki tecrübe kazanmış olmaları gerekmektedir.

Büro işçisi alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Üniversite tarafından yayımlanmış olan bu ilana başvurular bugün itibariyle başlamıştır. Adaylar başvurularına kariyer kapısı hizmeti üzerinden online olarak 12 Nisan 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları istenmektedir. Başvuru sistemine girişler e devlet şifresi ve TC kimlik numaraları ile yapılacaktır.

Kayseri iş ilanları.

Güncel üniversite işçi alımları.

Üniversite personel alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.