Katip Çelebi Üniversite 4 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak

Katip Çelebi Üniversite 4 Sözleşmeli Kamu Personeli Alacak

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre İzmir Katip çelebi üniversitesi personel alımı yapıyor. Detaylar haberimizin içeriğinde.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere  2 adet yazılım takım lideri ver 2 iş analisti eğitim dokümantasyon destek  personel alımı yapıyor.

Kimler Başvuru Yapabilir;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Fakültelerin 4 yıllık eğitim veren bilgisayar mühendisliği yazılım mühendisliği elektrik mühendisliği elektronik mühendisliği , elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tutarını 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olması gerekmektedir.

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.
Yapılacak araştırma sonucunda bilişim personeli olarak başvuru yapacakların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Adayların başvurularını süresi içinde yapmış olması gerekmektedir.

Net Framework ve MVC, Net Core ve Web Api, React.Js veya Angular kütüphanelerinde, Microsoft SQL, NoSQL veritabanları, Javascript, Team Foundation Server (TFS), GIT uygulamaları ve pogramlarında bilgi sahibi olmak.

En az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak.

Adaylardan KPSS şartı istenmemektedir.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Olacak;

Başvurular 15 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 15 Aralık 2021 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular ubs.ikc.edu.tr:81/Bilisim Personeli adresi üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum