Karabük Üniversitesi 9 En Az Lise Personel Alımı

Karabük Üniversitesi 9 En Az Lise Personel Alımı

Karabük Üniversitesi personel alımı yapacağını açıkladı. 4 farklı kadroda yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunlarından müracaatların kabul edileceği belirtildi. İşe alınacak olan personeller sözleşme kapsamında istihdam edilecektir.

Personel Alımı İş İlanları

Karabük Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 9 personel alımı yapacağını açıkladı. Büro personeli, tekniker, teknisyen ve destek personeli kadrolarında olmak üzere lise ve önlisans mezunlarından 9 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

4 / B sözleşme kapsamında istihdam edilecek olan alım ilanı için mülakat şartının aranmadığını ve işe alınacak olan personellerin KPSS puan sıralamasına göre belirleneceği açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sizlere sunduk.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Koşulları

Büro Personeli Alımı: Muhasebe ve vergi uygulamaları, işletme yönetimi, insan kaynakları yönetimi, maliye veya bankacılık bölümlerinden önlisans mezunu olmanız gerekmektedir.

Tekniker Alımı: Meslek yüksekokullarından elektrik programından mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Vardiyalı çalışma sistemine uygunluk göstermeniz beklenmektedir.

Teknisyen Alımı: Meslek liselerinin tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanından mezun olmuş adaylardan alım yapılacaktır. Gece gündüz, iç ve dış mekanlarda vardiyalı çalışma sistemine karşı engelinizin bulunmaması gerekmektedir.

Destek Personeli Alımı: Aşçı ve şoför alımı yapılacaktır. İki kadro için de lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız yeterlidir. Aşçı kadrosu için hijyen eğitimi, aşçılık alanında ustalık belgesi istenmektedir. Aynı zamanda 5 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir. Şoför kadrosu için ise geçerlilik süresi dolmamış, G sınıfı ehliyete sahip olmanız istemektedir.

KPSS Şartı

2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunlarının P - 94, önlisans mezunlarının ise P - 93 puan türünde en az 50 taban puan almış olması istenmektedir. İşe alımlar sınav puan sıralamasına göre yapılacak olup, mülakat yapılmayacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Karabük iş ilanları kategoride yayımlanmış olan ilana müracaatlar 1 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlayacaktır. Son müracaat tarihi 15 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını Karabük Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı, Demir Çelik Kampüsü, Kılavuzlar Mahallesi 413. Sokak No: 7 Merkez Karabük adresine şahsen yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.