Kamuya Güvenlik, Temizlik, Aşçı, Şoför 100 Personel Alımı Başvuru

Kamuya Güvenlik, Temizlik, Aşçı, Şoför 100 Personel Alımı Başvuru

Yapılan güncel personel alımı iş ilanları ile kamuya Güvenlik Görevlisi, Aşçı, Temizlik Görevlisi, Şoför ve diğer ünvanlarda Türkiye genelinden herkesin başvuru yapabileceği 100 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

Resmi olarak bugün yapılan kamu personeli alımı ilan açıklaması ile şartları taşıyan herkesin ülke genelinden başvuru yapabileceği 100 personel alımı yapılacak. Kamu kurumu tarafından yapılan ilan açıklamasında yapılacak kamu personeli alımında yazılı ya da sözlü sınavı yapılmayacak KPSS puan sıralaması yapılarak kamuya alınacaklar.

Kütahya Dumlupınar üniversitesi tarafından yapılan ilan açıklamaları ile bünyesine KPSS puan sıralaması ile 100 kamu personeli alımı yapılacak. Üniversite tarafından yapılan açıklamada alınacak personellerin tüm giderleri maaşları üniversite özel bütçesinden karşılanacak.

Devlet Personeli Alımı Açıklanan Ünvanlar

Güvenlik Görevlisi alımı 6 kişi lise mezunu, 160 cm üzeri boya sahip kadın adaylar arasından KPSS P94 60 puan ile alınacak,

Güvenlik Görevlisi alımı 19 kişi lise mezun ve 170 cm üzeri boya sahip adaylar içerisinden P94 puanı asgari 60 olanlar arasından alınacak,

Şoför alımı 3 kişi personel alımı adayları lise mezunu C, D, E, sınıfı belge sahibi, SRC2 belgesine sahip P94 puanı en az 60 olan adaylar arasından alınacak.

Şoför 2 kişi D ve E sınıfı ehliyeti olanlardan SRC1 ve SRC2 belgesi olan ve lise mezunlarından alınacak.

Temizlik Personeli alımı olarak 50 kişi alınacak olup 36 kişi erkek, 14 kişi bayan adaylar arasından lise mezunu ve P94 puanı en az 60 puan olanlar arasından alınacak.

Lise mezunu aşçı alımı 15 kişi olarak yapılacak bu sayının 12 kişisi erkek, 3 kişi kadın adaylardan lise mezunu ve P94 puanı asgari 60 olanlar arasından alınacak.

Destek görevlisi alımı olarak 5 kişi lise mezunu ve P94 puanı en az 60 olan adaylar arsından alınacak.

Üniversite kamu personeli alımı açıklamalarında alınacak bütün personeller için 26 Ocak 2021 tarihi ile 36 yaşından gün alınmamış olması şartı bulunmaktadır.

Üniversite Devlet Personel Alımı Başvuruları

Devlet personel alımı başvuruları için şartları taşıyan personel adaylarının 12 Ocak 2022 tarihi ile 26 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını üniversitenin personel dairesi başkanlığına üniversite internet adresinde bulunan başvuru formu doldurularak şahsen başvuruların yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum