Kamuya Daimi 20 Şoför Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Kamuya Daimi 20 Şoför Alımı Başvuruları Bugün Başladı

Kamu kurumları tarafından güncel ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Kurum tarafından yayınlanmış olan ilan incelendiğinde, daimi kadroda 20 şoför alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular bugün itibariyle başlamış olup sürece dair detaylar haberimizde.

Kamu İş İlanları

Kamu kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 20 şoför alımı yapılacaktır. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır.

Aynı zamanda alanınızda en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir. Kamu personeli.com yazar ekibi olarak ilana ilişkin gerekli olan detayları ve başvuru tarihi ve şekli haberimizde verilmiştir.

Kamu Şoför Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

İlan yayın tarihi baz alınmak kaydı ile başvuru yapmak isteyen adayların 55 yaşını aşmamış olması gerekmektedir. Minimum lise mezunlarından yapılacak olan alım ilanına lisans veya önlisans mezunlarından da müracaatlar kabul edilecektir.

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Erkek adayların ise askerlik görevini yerine getirmiş olması veya muafiyet belgesine sahip olması gerekmektedir.

Eski ehliyet kullanan adaylar için E sınıfı yeni ehliyet kullanan adaylar için ise D sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

Yurtiçi yolcu taşıma (SRC – 2) belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Geçerlilik tarihi halen devam eden psikoteknik belgesi de bu kadro için istenen belgeler arasında yerini almıştır.

Emekli olmayan emekliliğe hak kazanmamış olan ve Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından yaşlılık, emeklilik veya malullük aylığından faydalanmayan adaylardan alıp yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi Belli Oldu

Balıkesir iş ilanları kategorisinde Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş. tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 7 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 9 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Şartları sağlayan adaylar, başvurularını kurumun resmi adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. 10 Kasım 2023 tarihinde yapılacak olan görüşme sonucuna göre ise işe alınacak olan personellerin belirleneceği ilan edilmiştir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.