Kamu’ ya Araştırma Hastanesi Lise Myo Lisans Mezun 73 Yeni Memur Alımı

Kamu’ ya Araştırma Hastanesi Lise Myo Lisans Mezun 73 Yeni Memur Alımı

Kamu Kurumlarından Araştırma hastanesine istihdam edilmek üzere memur alımı yapılacak. Adayların lise, myo ya da lisans mezunu olması gerekiyor. Belirtilen şartları karşılayan 73 yeni memur alımı yapılacak.

Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından üniversite birimlerinde çalıştırılmak üzere lise, myo veya lisans mezunu olan adaylardan 73 yeni memur alımı yapılacak. Alım yapılacak personellerin giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere farklı pozisyonlarda 2020 KPSS puanı esas alınarak 73 kişilik personel alımı yapacak.

Memur Alımı Olacak Pozisyonlar

Rektörlük tarafından yayımlanan ilana göre; 22 Hemşire, 9 Destek Personeli, 5 Sağlık Teknikeri alımı, 4 Laborant, 2 Tekniker, 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı, 1 Bilgisayar Mühendisi, 20 Büro Personeli olacak şekilde toplam 73 kişi alınacak.

Araştırma Hastanesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Türk vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak,

Başvurulan pozisyona göre 2020 KPSS P3, P93 ve P94 puan türlerinden asgari 70 puan ve üzeri almış olmak,

Herhangi bir SGK’ndan emeklilik, yaşlılık aylığı almıyor olmak,

Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması gerekiyor,

Adayların yataklı tedavi kurumlarından 24 saat esası ile çalışmaya engel vücut ve akıl hastalığı bulunmamak,
Hemşirelik lisans programından mezun olmak,

30 yaş ve altında olmak,

Lise, MYO ya da Lisans mezunu olmak,

MEB onaylı Hijyen belgesi almış olmak,

ilgili pozisyonlar için ön lisans programlarından olan; radyoterapi, sağlık laboratuvarı, tıbbi laboratuvar, tıbbi laboratuvar teknikleri, anestezi ya da anestezi teknikerliği, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik, elektrik teknolojisi, elektrik, elektrik-elektronik, elektronik, endüstriyel elektronik, elektrik-elektronik teknikerliği, elektronik teknolojisi, elektrik ve elektronik teknolojisi, güvenlik, güvenlik ve koruma, özel güvenlik ve koruma, savunma ve güvenlik, güvenlik, kamu güvenlik ve asayişin sağlanması, bilgisayar programcılığı, bilgisayar programlama, bilgisayar teknolojisi ve programlama, web teknolojileri ve programlama, bilgi işlem, bilgisayar operatörlüğü, bilgisayar operatörlüğü ve teknikerliği, muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları, büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümlerin herhangi birinden mezun olmak,

Belgelenmek kaydı ile belirtilen programlarda en az 2 yıl mesleki tecrübe kazanmış olmak gerekiyor,
Başvuru yapılacak pozisyonla ilgili belirtilen; Bilgisayar Mühendisliği bölümü, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü, İstatistik, Matematik ve İstatistik, Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansman lisans bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak gerekiyor,

Kamu Personel Alımı Başvurusu

Başvuru yapacak olan adayların üniversite resmi web sitesi üzerinden giriş yaparak başvuru için istenilen belgeleri sisteme yükleyerek başvuru yapabilecekler. Başvurular 8 Ağustos ile 18 Ağustos tarihleri arasında yapılabilecek. Başvuru yapacak adaylar sadece bir pozisyona başvuru yapabilecekler.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.