Kamu Vasıfsız İşçi ve Şoför Alımı Başvuruları

Kamu Vasıfsız İşçi ve Şoför Alımı Başvuruları

Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre 2 farklı unvanda 2 işçi alımı yapacak. Vasıfsız personel alımı ilanlarına başvurular nasıl yapılacak.

Muğla Büyükşehir Belediye 12 vasıfsız işçi alımı duyurusu yaptı. Yayınlanan kamu işçisi ilanında Muğla Dalaman belediyesine 2 farklı unvanda 12 kamu işçi alınacak. Yapılan açıklamada alımı yapılacak unvanların 6 adet Beden İşçisi ve 6 adet şoför olduğu açıklandı.

Başvuru yapacak kişilerde herhangi bir KPSS puan şartının aranmadığı kurumca açıklandı.

Başvuru Şekli

Başvurular Karaçalı mahallesi, Atatürk caddesi, No: 96 dalaman / Muğla adresine istenilen bilgiler ile birlikte müracaatlar şahsen yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar için ilana göre başvurular evrak teslimi şahsen yapılacak olup kargo, posta, e-posta, e-mail vb şekillerde yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

25 Ağustos tarihinden itibaren başvurular alınmaya başlamış olup en geç müracaatların 8 Eylül 2021 tarihinde yapılacak.

Aranan Genel ve Özel Şartlar

Beden İşçisi: Vardiyalı çalışmasına engel durumunun bulunmaması, başvuru yapacak kişinin en az ilköğretim mezunu olması ve son olarak başvuruları şahsen yapma şartı aranmaktadır.

Şoför: Vardiyalı çalışmasına engel durumunun bulunmaması, başvuru yapacak kişinin en az ilköğretim mezunu olması, en az E ehliyete sahip olma, SRC ve süresi geçmemiş psikoteknik belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

mugla-buyuksehir-belediyesi-kamu-personel-alimi.jpg

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru esnasında adaylardan kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, Vukuatlı nüfuz kayıt örneği, en az ilköğretim mezunu olduğunu belirten öğrenim durum belgesi ve şoför adayları için, Ehliyet, SRC ve psikoteknik belgeleri istenilmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.