Kamu Kurumu ve Belediye 175 Memur Alımı ve Personel Alımı

Kamu Kurumu ve Belediye 175 Memur Alımı ve Personel Alımı

Kamu iş ilanları kapsamında belediye ve kamu kurumu tarafından yayınlanan 2 farklı ilanda belirtilenlere göre 175 memur alımı ve personel alımı yapılacaktır. kamupersonelialim.com olarak kamu personeli alımı ilanlarına ulaşa bilirsiniz.

Kamu personeli alımı iş ilanları kapsamında yayınlanan ilana göre belediye ve kamu kurumu bünyesinde çalışacak 175 memur alımı ve personel alımı için başvuru kılavuzu yayınlandı. İşte başvuru detayları ve şartları…

Büyükşehir Belediyesi 109 Personel Alımı

Belediye tarafından yayınlanan ilana göre bünyesinde çalışacak 109 personel alımı yapılacağı için başvuru kılavuzu yayınlandı.

Alımı yapacak belediye Denizli Büyükşehir Belediyesi olup alınacak unvanlar ise 106 mevsimlik vasıfsız işçi, 2 daimi yüzme eğitmeni, 1 daimi plates eğitmeni olacak şekilde 3 farklı kadroya personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için Denizli Büyükşehir Belediyesi 109 personel alımı başvuru şartları ve başvuru şekli belli oldu.

Büyükşehir Belediyesi 109 Personel Alımı tüm detayları için tıklayınız.

Enerji Bakanlığı 65 Kamu Personeli Alımı

Enerji Bakanlığı tarafından yayınlanan ilana göre 11 adet farklı olan unvanlara 65 kişilik kontenjanda kamu personeli alımı yapacağını ilan etti.

10 koruma ve güvenlik görevlisi, 12 erkek temizlik görevlisi, 8 kadın temizlik görevlisi, 5 ön lisans mezunu şoför, 5 lise mezunu şoför, 1 elektrik teknisyeni, 1 inşaat teknisyeni, 2 mobilya teknisyeni, 1 sıhhi tesisat teknisyeni, 12 lisans mezunu büro personeli, 8 ön lisans büro personeli olacak şekilde kadro dağılımı yapıldı.

Enerji ve tabi kaynaklar bakanlığı 65 Kamu Personeli Alımı tüm detayları için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.