Kamu kurumu 25 personel alımı başvuruları 25 Nisan son

Kamu kurumu 25 personel alımı başvuruları 25 Nisan son

Kamu kurumlarında kariyer için yayınlanan ve başvuruları 25 Nisanda online başvuru ile sonlanacak 25 kamu personeli alımında başvuru için sona yaklaşıldı. Kamu alımında başvuru şartları, yeni personel alımında adaylardan istenilecek belgeler haberimizde.

Yayınlanan en son kariyer iş ilanları kapsamında kamu kurumu bünyesine alınacak 25 personel alımında başvurular online sistemde ve 25 Nisan da başvuru işlemleri sona eriyor.

Türkiye maarif vakfı tarafından yapılan bu İstanbul iş ilanı kariyer memur alımı kapsamında 25 Maarif Uzman Yardımcısı alınacak. Maarif Uzman yardımcısı alımında başvurular başladı ve 25 Nisan tarihinde online başvurular bitiyor.

Kariyer personel alımına 1992 tarihinde ve sonrasında doğanlar başvuracak

Kariyer meslek uzman yardımcısı alımına başvuru yapabilecek kişiler;

Türk vatandaşı veya mavi kart sahibi olan,

Kamusal hak engeli olmayan,

Adayların lisans Teknik Eğitim, Mesleki Eğitim ve Eğitim Fakültelerinin herhangi bir bölümü, İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Sosyoloji, İstatistik, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik bölümlerinden mezun olmuş olması,

Adayların 01 Ocak 1992 tarihinde veya sonrasında doğmuş olması,

İspanyolca, İngilizce, Fransızca veya Arapça dillerinden son beş yıl içerisinde YDS, e-YDS ve YÖKDİL sınavlarında en az 70 C puan veya ÖSYMKAMU tarafından geçerliliği kabul edilen cpe, cae, toefl ibt, pte Akademik, delf, dalf, dele sınavlardan 70 C eşdeğer puana sahip olması veya yurtdışında ilgili dillerde İspanyolca, İngilizce, Fransızca veya Arapça eğitim veren üniversitelerden mezun olanlar başvuru yapabilecekler.

Başvurular maarif vakfı online sitesinden yapılacak

Personel alımında adaylar başvurularını kariyer.türkiyemaarif.org adresinden 25 Nisan 2021 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.